צוות מקצועי

עוזר מאמן
שי אולארצ׳יק
החל את דרכו ב- 2008 - כמאמן קבוצת הנוער של הפועל ירושלים בליגה הלאומית בעונת 19/20 עלה לבוגרים ומתחיל שנה שניה במועדון כווידאו קואורדינייטור ועוזר מאמן לצד יונתן אלון ודניאל לוץ.
עוזר מאמן
דניאל לוץ
בעל ניסיון של 20 שנה, אימן בעבר בציבונה זאגרב וזכה עמה באליפות ובגביע הקרואטי בעת ששימש שם כמאמן ראשי. דניאל לוץ נחשב למומחה בתחום פיתוח השחקנים ועובד במשך שנים באופן אישי עם שחקנים צעירים. בין היתר דניאל ערך אימוניים אישיים עם שחקני NBA כמו בויאן בוגדנוביץ׳, דאריו שאריץ׳ ואיביצה זובאץ.
מאמן כושר
רוברטו ייטצי
בעל תואר במדעי הספורט מאוניברסיטת רומא שימש כמאמן הכושר במספר קבוצות מקצועיות באיטליה וכמאמן הכושר של נבחרת הכדורסל של איטליה עד גיל 18. החל את עבודתו בתור מאמן הכושר של הפועל בעונת 18/19
עוזר מאמן
יונתן אלון
החל את דרכו ב-2003 במחלקת הנוער של הפועל. בעונת 09/10 עלה לבוגרים ושימש כעוזר מאמן (בעונת 10/11 עשה זאת תחת קטש). לאחר מכן שימש כעוזר מאמן בחולון ואשדוד ובעונת 18/19 חזר הביתה להפועל
מאמן ראשי
דאיניוס אדומייטיס
מאמן הפועל "בנק יהב" ירושלים.
אימן את ריטאס וילנה במשך שתי עונות, איתה זכה בגביע הליטאי והעפיל לרבע גמר היורוקאפ ואת נבחרת ליטא במשך שלוש עונות גם את נבחרת ליטא.
את קריירת האימון שלו הוא החל כעוזר מאמן בצ'רני סלופסק ב-2009 ועונה לאחר מכן כבר מונה למאמן, משם עבר לנפטונאס, שם נבחר פעמיים למאמן העונה בליטא ומשם עבר לריטאס וילנה.
כשחקן, זכה עם ז'לגיריס קובנה בגביע ספורטה ב-1998 וביורוליג של פיב"א ב-1999. כמו כן, היה חלק מנבחרת ליטא שזכתה במדליית הארד באולימפיאדת סידני.