הפועל בנק יהב ירושלים האתר הרשמי | שת״פ ראשון מסוגו עם א.ס רמת השרון

שת״פ ראשון מסוגו עם א.ס רמת השרון

מחזיקת הגביע הודיעה על שיתוף פעולה אסטרטגי עם המועדון מהשרון. כל הפרטים כאן

13/06/2024  | הודעת מועדון

הפועל ״בנק יהב״ ירושלים שמחה להודיע על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי, ראשון מסוגו, עם מועדון הכדורסל א.ס ״ירק השדה״ רמת השרון. במרכז ההסכם - חיבור ישיר בין הפועל לבין מחלקת הנוער המצוינת של המועדון מהשרון ולקבוצת הבוגרים בליגה הלאומית. שיתוף הפעולה יכלול נקודות רבות שיניבו תועלת הדדית רבה לשני הצדדים.
 

במסגרת ההסכם, ייווצר קשר ישיר והדוק בין הקבוצה הבוגרת של הפועל ירושלים לבין מחלקת הנוער של רמה״ש, מה שיקנה להפועל, לראשונה, חיבור ישיר לבסיס שחקני נוער צעירים ומבטיחים באזור גוש דן והשרון, וזאת במטרה לאתר ולפתח כישרונות חדשים שבעתיד יהיו חלק מהקבוצה הבוגרת. כמו כן, הפועל תעמיד לרשות רמה״ש את תשתיות מחלקת הפרפורמנס החדשה שהוקמה בניהולו של פיזיולוג העל גיא גפני והצוות המקצועי של המועדון. בנוסף, קבוצת הבוגרים של רמה״ש בליגה הלאומית תשמש כפלטפורמת פיתוח עבור כישרונות צעירים שיסומנו במטרה להגיע לקבוצה הבוגרת של הפועל ירושלים.
 

הבעלים-השותף של הפועל ״בנק יהב״ ירושלים גל מקל אמר: ״אנחנו שמחים ונרגשים לחבור למערכת מנוסה ומוצלחת כמו א.ס רמה״ש, המורכבת מאנשי מקצוע ברמה גבוהה מאוד בראשות אלון שפר וגיא קנטור. ההנהלה החדשה בהפועל ירושלים שמה לעצמה כמטרה לגדל ולטפח שחקנים ואנשים ושיתוף פעולה זה הוא הצעד הראשון״.

מקל המשיך: ״החיבור עם רמה״ש טומן בחובו תועלת עצומה לשני הצדדים - בצד של הפועל, נוכל סוף סוף להתחרות על כישרונות מאזור המרכז ולפתח אותם לטובת הקבוצה הבוגרת. בצד של רמה״ש - החיבור לתשתיות החזקות ולמעטפת המקצועית שאנחנו בונים בהפועל יתנו למחלקת הנוער ולקבוצה הבוגרת את הכלים האופטימלים לגדול, להתפתח ולפתח שחקנים. ביחד נבנה את המסלול הנכון לשחקנים שאנחנו רואים כחלק מהעתיד שלנו מגילאי נוער ועד לקבוצה הבוגרת . אנחנו יוצאים לדרך ארוכה שמצריכה סבלנות אבל אין לי ספק ששיתוף הפעולה הייחודי הזה מביא עימו בשורה לא רק להפועל ירושלים ולא.ס רמת השרון אלא לכל הכדורסל הישראלי״.

יו״ר א.ס רמת השרון אלון שפר אמר: ״אני שמח, מצפה ומתרגש להתחיל את הדרך המשותפת של א.ס רמת השרון והפועל ׳בנק יהב׳ ירושלים. מחלקת הכדורסל ברמת השרון הינה אחת המחלקות הגדולות והמובילות בארץ, מחלקה שחותרת למצוינות, חינוך לערכים ופיתוח שחקנים בכל הרמות - ואת התוצאות אנו רואים מדי שנה. המוטיבציה והאחריות שלנו לתת לשחקני המחלקה את הכלים הטובים ביותר יצרה את שיתוף הפעולה עם הפועל ירושלים ובכך אנו מאמינים נוכל לגדל שחקנים נוספים לרמות הגבוהות ביותר. אני צופה כי שיתוף הפעולה והחיבור שנבנה עם הפועל ועם האנשים המדהימים שעומדים בראשה יהפוך למודל המוביל בארץ, עם שיטות אימון שיאפשרו לשחקנים למצות את מלוא הפוטנציאל והיכולות שלהם״.

 
תמונת פרופיל: ג׳רמי מורגן

תמונת פרופיל: ג׳רמי מורגן

24/07/2024  | 12:00
ג׳ארד הארפר חתם בהפועל!

ג׳ארד הארפר חתם בהפועל!

23/07/2024  | 10:00
ג׳רמי מורגן חתם בהפועל!

ג׳רמי מורגן חתם בהפועל!

21/07/2024