הפועל בנק יהב ירושלים האתר הרשמי | עדכון על משחקי הבית של הקבוצה באירופה

עדכון על משחקי הבית של הקבוצה באירופה

לאחר שיחות עם הנהלת ליגת האלופות בנוגע להחזרת משחקי הבית לישראל, שני המשחקים הראשונים ייערכו בבלגרד. אוהדים אשר מעוניינים לטוס עצמאית למשחקים - מוזמנים ליצור קשר עם מוקד האוהדים

25/01/2024  | הודעת מועדון
אוהדים יקרים,

שלב הטופ 16 בליגת האלופות כבר יצא לדרך, והניצחון הגדול שהושג אמש באתונה נותן לנו אמונה כי משימת ההעפלה לרבע הגמר אפשרית, גם אם קשה.

בשבועות האחרונים ניהלנו שיחות עם הנהלת ליגת האלופות בנוגע להחזרת המשחקים לישראל. הדגשנו כי המצב בירושלים רגוע, וכי החיים חזרו למסלולם באופן מלא, אך בשלב זה הוחלט במפעל כי הקבוצות עדיין לא מרגישות בטוחות להגיע לישראל. לפיכך, שני משחקי הבית הראשונים ייערכו בבלגרד. משחק הבית השלישי יתקיים במיקום אחר בשל חוסר הזמינות של אולם הפיוניר שבו אירחנו את משחקינו עד כה. אנו נודיע על מיקום המשחק בהקדם.

בעקבות העובדה שבשלב זה המשחקים באירופה לא ייערכו בישראל, אנו ממשיכים לנתח את המצב בכל הנוגע לחלק השני של מתווה הפיצוי עבור המנויים, ונעדכן אתכם בנושא בשבועות הקרובים. עם זאת, אוהדים אשר מעוניינים לטוס עצמאית וירצו להגיע למשחקי הבית הקרובים בבלגרד, בתאריכים 31 בינואר ו-7 בפברואר - מוזמנים ליצור קשר עם מוקד הווטסאפ במס׳ 050-4777032 לצורך תיאום הגעה, עקב מספר מקומות מוגבל.

אנו שמחים שליגת העל חזרה ומאושרים על ההזדמנות לראות כל אחת ואחד מכם ביציע במשחקי הליגה. יחד, אנו מקווים שנגיע למעמדי השיא של העונה - והפעם עם הקהל האדום ביציע במלוא כוחו.

יאללה הפועל!
דן שמיר מנהל מקצועי, יונתן אלון מאמן!

דן שמיר מנהל מקצועי, יונתן אלון מאמן!

19/06/2024  | 20:00
החלום מתעורר לחיים: הפועל חוזרת ליורוקאפ!

החלום מתעורר לחיים: הפועל חוזרת ליורוקאפ!

17/06/2024
פרק סיום: סוגרים את עונת 2023/24

פרק סיום: סוגרים את עונת 2023/24

16/06/2024