הפועל בנק יהב ירושלים האתר הרשמי | איליאס קנצוריס הוצג כמאמן הפועל

איליאס קנצוריס הוצג כמאמן הפועל

"רוצים להמשיך את הדבר הגדול שיש כאן": המאמן החדש של האדומים הוצג במסיבת עיתונאים מיוחדת

12/01/2024  | הודעת מועדון
יומיים אחרי שחתם, היום (ו') הוצג איליאס קנצוריס כמאמן הפועל החדש. קנצוריס, יווני שמתפקד כיום כעוזרו של ספאנוליס בנבחרת יוון, התחיל את העונה בלימוז' עד שמונה למאמן הפועל. היום, במסיבת עיתונאים מיוחדת בהשתתפות בעלי המועדון, מתן אדלסון, הבעלים השותף, גל מקל, והמנהל המקצועי, יונתן אלון, הוצג קואץ' קנצוריס.הבעלים, מתן אדלסון, פתח ואמר, בהקשר למצב בו המדינה נמצאת: "ליבנו עם החיילים שנלחמים בצפון ובדרום, אנחנו מקווים שכולם יחזרו שלמים ובריאים". לאחר מכן, המשיך מתן להציג את אילאיס קנצוריס: "היום הוא יום מרגש עבור הפועל. עשינו תהליך מחשבתי ארוך, ועשינו תהליך ארוך של ראיון מועמדים לעמדת המאמן הראשי, והחלטנו שקואץ' קנצוריס הוא האדם המתאים ביותר להוביל את הסגל הזה להישגים שאנחנו רוצים להגיע אליהם". "המטרה שלנו היא עדיין לזכות בכל התארים, בכל המפעלים, ואנחנו מאמינים שהוא האדם המתאים להוביל את המועדון למקומות האלה", אמר הבעלים.הבעלים-שותף, גל מקל, הרחיב מעט יותר על תהליך בחירת המאמן ואמר: "אנחנו מאושרים מזה שאיליאס כאן. בתהליך הבחירה שלנו הקפדנו לאזן בין היכולת של המאמן החדש לקחת את הסגל הקיים, להמשיך את מה שהתחלנו ולקחת אותנו למטרות שלנו, לבין הפוטנציאל העתידי. אנחנו רואים את קואץ' קנצוריס פה להרבה שנים מבחינתנו".

איליאס קנצוריס, המאמן החדש של הפועל, אמר במעמד מסיבת העיתונאים: "אני רוצה להודות ליונתן אלון, גל מקל ומתן אדלסון על ההזדמנות שניתנה לי. זה האתגר הגדול ביותר בקריירה שלי. לרוב, כשמאמן מתחלף זה כי משהו רע קרה. אני נכנס במצב בו דברים הולכים כמו שצריך, והמטרה היא להמשיך את העבודה הטובה שנעשית כאן". קנצוריס המשיך ואמר: "אני לא רוצה לזרוק הבטחות, אבל המטרה היא ללכת על כל התארים. אנחנו נעשה הכל 

על ההגעה לישראל וההחלטה לחתום בהפועל אמר המאמן: "אני מרגיש בטוח מאוד להגיע לכאן. הייתי כאן הרבה כמאמן יריב, ותמיד הרגשתי משהו מיוחד בנוגע לישראל. האמת, שאני עדיין מרגיש רעש באוזניים מהמשחק האחרון. האוהדים פה מיוחדים, ואני מאוד רוצה להיות חלק מזה". קנצוריס המשיך ואמר על האתגר שבלאמן את הפועל: "אני מרגיש שיש לי חוזה ליום אחד. אנחנו נתמקד כל פעם באימון הבא, ובמשחק הבא. אני אשקר אם אני אגיד שאין לנו מטרות גבוהות, אבל המטרה שלנו היא לעשות טוב. האויב של הטוב, זה הטוב יותר".המנהל המקצועי, יונתן אלון, דיבר גם הוא על קואץ' קנצוריס: "מצאנו בן אדם שמתאים לסגל השחקנים הזה, לאיכויות המקצועיות שיש לנו, וכזה שיכול להמשיך את מה שיש כאן ולהוציא מהסגל הזה את המקסימום. רואים שמדובר בבן אדם מאוד איכותי, איש של אנשים, ואין ספק שהוא יכול לקחת אותנו צעד קדימה".

דן שמיר מנהל מקצועי, יונתן אלון מאמן!

דן שמיר מנהל מקצועי, יונתן אלון מאמן!

19/06/2024  | 20:00
החלום מתעורר לחיים: הפועל חוזרת ליורוקאפ!

החלום מתעורר לחיים: הפועל חוזרת ליורוקאפ!

17/06/2024
פרק סיום: סוגרים את עונת 2023/24

פרק סיום: סוגרים את עונת 2023/24

16/06/2024