הפועל בנק יהב ירושלים האתר הרשמי | מתווה הפיצוי למנויים

מתווה הפיצוי למנויים

כרטיס בחינם לרגעי ההכרעה והנחה נוספת בחידוש המנוי: כל הפרטים כאן

27/12/2023  | הודעת מועדון

לאוהדינו המסורים בעלי המנויים,

 

מאז ה-7.10 כולנו במשפחת הפועל ירושלים חווינו תקופה קשה מאוד. כחלק מהשפעת המלחמה, קבוצתנו נאלצה לנדוד למחוזות זרים ולשחק את משחקי הבית מחוץ לבית האמיתי שלנו. הדבר היווה אתגר לוגיסטי וכלכלי מורכב ומאתגר. יחד עם זאת, צרכיהם של אוהדי הקבוצה נמצאים כל העת לנגד עיננו, והנהלת המועדון פועלת לתרום, לתמוך ולעזור לכל אחד הנמנה על קהילת הפועל.

 

כחלק מתהליך מתן מענה לבעלי המנויים על הפסד משחקי פתיחת העונה, הנהלת המועדון השקיעה מחשבה במתן פיצוי הולם. כל בעל מנוי יהיה זכאי לשתי ההטבות הבאות:

1. כרטיס חינם לאחד ממשחקי ההכרעה החשובים בהמשך העונה אשר אינם כלולים במנוי העונתי.

2. הנחה של 5% על חידוש המנוי בעונה הבאה, בנוסף לכל מבצע או הטבה קיימת.

 

למעשה, לצד ההטבה לחידוש המנוי, מתווה זה יאפשר לקבל כרטיס לאחד ממשחקי ההכרעה שאותו יקבע המועדון בהמשך העונה (רבע/חצי גמר גביע או חצי גמר פלייאוף). משחקים אלו מבוקשים ביותר ואף יקרים משמעותית ממשחק עונה רגילה. המועדון יודיע מראש על משחק הפיצוי כתלות ביכולת לארח את כלל בעלי המנויים באותו משחק.

 

מנויים ומנויות אשר יבחרו שלא לממש את ההטבה, יוכלו לבקש מהמועדון לתרום בשמם את הפיצוי שלהם למען אירוח במשחקי הפועל של משפחות אשר נפגעו מהמלחמה או פונו מבתיהם.

 

נציין בהזדמנות זו כי אנו פועלים על מנת לנסות להחזיר את משחקי ליגת האלופות לישראל, ככל שהמצב הבטחוני יאפשר אירוח של קבוצות מחו"ל בארץ. כעת אנו עם הפנים קדימה ואנחנו צריכים אתכם איתנו להמשך העונה. יש לנו עוד הרבה מה לעשות, ואנחנו לא יכולים לעשות את זה בלעדיכם!

 

כפי שעשינו עד כה, שחקני ועובדי המועדון ימשיכו בכל מרצם לעשות מאמצים למען תמיכה בקהילת הפועל, ובראשה משפחות השכול, ולעורר מודעות למען השבת הרש שלנו וכל החטופים.

 

יאללה הפועל!

אלון קרמר, מנכ"ל הפועל "בנק יהב" ירושלים

עדו מידן-דוד, מנהל מחלקת מכירות וחווית אוהדים

דן שמיר מנהל מקצועי, יונתן אלון מאמן!

דן שמיר מנהל מקצועי, יונתן אלון מאמן!

19/06/2024  | 20:00
החלום מתעורר לחיים: הפועל חוזרת ליורוקאפ!

החלום מתעורר לחיים: הפועל חוזרת ליורוקאפ!

17/06/2024
פרק סיום: סוגרים את עונת 2023/24

פרק סיום: סוגרים את עונת 2023/24

16/06/2024