הפועל בנק יהב ירושלים האתר הרשמי | עדכון בנוגע לסגל למשחקי הליגה הקרובים

עדכון בנוגע לסגל למשחקי הליגה הקרובים

עוזר המאמן שי אולארצ'יק ידריך את הקבוצה. הזרים ישארו לשגרת אימונים בבלגרד

02/12/2023  | הודעת מועדון
הנהלת המועדון שוחחה עם הצוות והשחקנים הזרים על החזרה הצפויה לישראל לקראת תחילת הליגה הישראלית. השחקנים הביעו את חששם העמוק מהמצב הביטחוני בישראל ואמרו שהם לא מרגישים בטוחים לשחק בישראל כבר בשבוע הבא. על מנת לשמור על הקבוצה מאוחדת, תוך התמקדות בטווח הארוך והמשך העונה, הן בליגה הישראלית והן בליגת האלופות, הנהלת המועדון הסכימה להיענות לבקשת צוות הקבוצה והשחקנים הזרים להישאר בסרביה באופן זמני.

הפועל מחוייבת להחלטת מנהלת הליגה להתחיל את המשחקים בישראל כחלק מהחשיבות של החזרת החיים בישראל לשגרה לצד הלחימה. המועדון מכבד את מנהלת הליגה ואת מועדוני הליגה האחרים ומשקיע את מיטב המאמצים כדי להופיע למשחקים הקרובים עם סגל השחקנים הטוב ביותר לאור המצב המאתגר. הנהלת המועדון עושה כמיטב יכולתה על מנת לאחד את כל צוות ושחקני הקבוצה בישראל בהקדם האפשרי ומצפה לשחק מול אוהדיה הנאמנים ולספק את חווית הכדורסל הטובה ביותר.

הפועל "בנק יהב" ירושלים תופיע לשני משחקי הליגה הקרובים ללא שבעת השחקנים הזרים וללא המאמן אלכסנדר דז'יקיץ', וזאת בשל המצב הבטחוני. הזרים ישארו לשגרת אימונים בבלגרד לקראת צמד המשחקים בליגת האלופות ב-13 וב-20 בדצמבר. את שני משחקי הליגה הקרובים ינהל עוזר המאמן שי אולארצ'יק. 

המנהל הספורטיבי יונתן אלון אמר: "כולנו נקלענו שלא מרצוננו לסיטואציה מורכבת וקשה, ותחושת הביטחון של השחקנים קריטית להצלחת הקבוצה. אנחנו נשמור על הקבוצה שלנו ביחד להמשך הדרך בליגת האלופות, כל הזרים רוצים להישאר בהפועל ולהמשיך בדרך המיוחדת שהתחלנו. נעשה את המיטב בליגה הישראלית ונקווה שהמציאות בארץ תאפשר לקבוצה להתאחד בקרוב. השחקנים דואגים לשלומם של אוהדי הקבוצה בארץ ומייחלים לימים שקטים שיאפשרו להם לחזור לשחק עבור הקהל שהם כל כך אוהבים".
דן שמיר מנהל מקצועי, יונתן אלון מאמן!

דן שמיר מנהל מקצועי, יונתן אלון מאמן!

19/06/2024  | 20:00
החלום מתעורר לחיים: הפועל חוזרת ליורוקאפ!

החלום מתעורר לחיים: הפועל חוזרת ליורוקאפ!

17/06/2024
פרק סיום: סוגרים את עונת 2023/24

פרק סיום: סוגרים את עונת 2023/24

16/06/2024