הפועל בנק יהב ירושלים האתר הרשמי | מסר ממנכ"ל המועדון לרגל חידוש הליגה

מסר ממנכ"ל המועדון לרגל חידוש הליגה

אלון קרמר: "נחזור לספק רגעים קטנים של נחמה". המועדון פעל כדי לדחות את משחקי הבית לטובת הסיכוי לחזרה לשגרה מלאה

30/11/2023  | הודעת מועדון

למשפחת הפועל,

החודשיים האחרונים היו מטלטלים וקשים לכולנו. המועדון פעל בראש ובראשונה, וככל הניתן, על מנת לדאוג לשלומם ובטחונם של השחקנים, צוות האימון והמועדון, והאוהדים.


בעולם של חוסר ודאות, חשוב היה לנו לשמור על המועדון שקרוב כל כך לליבנו על מנת להשאר מאוחדים וחזקים ביחד. התקבלנו בחום ובזרועות פתוחות בבלגרד, ופתחנו ברגל ימין את שלב הבתים בליגת האלופות בתקווה להביא מעט רגעי הפוגה לקהל בישראל. במקביל, הדאגה לקהילה היתה ועודנה ערך עליון לנגד עינינו. אוהדי הפועל תמיד נתנו הכל למען המועדון, ובזמנים כאלה המועדון נותן הכל על מנת לחזק ולחבק את האוהדים. אנשי הצוות והשחקנים תומכים ועומדים עם משפחות הנופלים והחטופים כל העת, וכמועדון שחרט על דגלו להיות משרת נאמן של הקהילה, נמשיך להוביל יוזמות לעזור, לשקם ולתמוך במי שצריך.
 

לצד השכול הקשה, אנו מועדון חפץ חיים. בעוד שצה"ל נותן את הכל בקרב, הקבוצה תתן את הכל על המגרש. לא נאפשר לאוייבינו לעצור מלכת את החיים במדינה או לעצור את האהבה שלנו. עם החזרה המדורגת לחיים בישראל ולשגרה בצל הלחימה, כך גם הפועל פועלת ותפעל ברגישות לחזור לספק רגעים קטנים של נחמה, הרמת המורל ושמחה שרבים מאיתנו זקוקים להם בימים אלה.


בשבוע הבא, יחלו משחקי ליגת העל בישראל עם שני משחקי חוץ תחת מגבלות ההתקהלות של פיקוד העורף. לאחר מכן נחזור להשלים את משחקי ליגת האלופות בבלגרד כחלק מתהליך הדרגתי של החזרת הקבוצה לארץ. המועדון פועל ככל הניתן על מנת לדחות את קיום משחקי הבית של הקבוצה בארנה בירושלים על מנת למזער פגיעה בבעלי מנויים, הן מבחינת מגבלות פקע"ר והן מבחינת מי שאינו מוכן נפשית עדיין לחזור לארנה. משחקי הבית הראשונים יתקיימו ב27.12 מול בני הרצליה וב31.12 מול הפועל ב"ש בתקווה שעד אז מגבלות ההתקהלות יוסרו ונוכל לארח את כל הקהל באופן בטוח. כל האמור כמובן כפוף לשינוי במצב הבטחוני ואנו מחוייבים לפעול ע"פ הנחיות הממשלה וצה"ל.


אנו מודעים גם לחוסר הודאות הסורר סביב המצב הכלכלי המאתגר ומשקיעים מחשבה בנוגע למידת הפגיעה בערכו של המנוי העונתי ופתרונות עתידיים. מאחר והמצב במדינה מאוד דינאמי ואין לדעת מה יוליד יום, אנו מבקשים מאוהדינו הנאמנים ומבעלי המנויים להתאזר בסבלנות ולהשאר מאוחדים ביחד איתנו לקראת העונה הקרובה. לאחר שמנהלת הליגה תחליט על מתווה המשחקים לעונה הקרובה ולאחר תום הלחימה, המועדון יבחן את מידת ההשפעה על בעלי המנויים ויפעל למתן פתרון או פיצוי הולם במידת הצורך.


אבקש לסיים בברכת ברוכים השבים לאחינו ואחיותנו ששבו אלינו מהשבי ומהקרב וקריאה להמשיך בכל המאמצים עד שכל אזרחי ישראל ישובו אלינו הביתה. מחכים לארח אתכם בארנה! יאללה הפועל! עם ישראל חי!

דן שמיר מנהל מקצועי, יונתן אלון מאמן!

דן שמיר מנהל מקצועי, יונתן אלון מאמן!

19/06/2024  | 20:00
החלום מתעורר לחיים: הפועל חוזרת ליורוקאפ!

החלום מתעורר לחיים: הפועל חוזרת ליורוקאפ!

17/06/2024
פרק סיום: סוגרים את עונת 2023/24

פרק סיום: סוגרים את עונת 2023/24

16/06/2024