לאחר שמשחקי ליגת העל נעצרו בעקבות הסגר שהוטל בשל התפשטות נגיף הקורונה, מנהלת הליגה פרסמה את המועדים המעודכנים למחזורים הראשונים של ליגת ווינר סל. עצירת המשחקים הובילה למספר שינויים ולכך שהפועל תפתח את העונה במשחק של המחזור הרביעי נגד עירוני נהריה ב-8 בנובמבר בשעה 21:10 בפיס ארנה שישודר בערוץ SPORT5. במחזור החמישי, שיתקיים ב-16 בנובמבר,  הפועל תשחק נגד הפועל תל אביב בהיכל שלמה בשעה 21:15 וב-19 בנובמבר תשלים את המשחק מהמחזור השני נגד מכבי חיפה בפיס ארנה בשעה 21:15, שידור ב-SPORT5.  המחזור השלישי נגד הפועל באר שבע בהיכל הקונכייה נדחה למועד לא ידוע. הפועל גם תמשיך לשחק בליגה הבלקנית ומחר תפגוש את הפועל ב"ש במסגרת המחזור השלישי של בית ד'.  

תמיר בלאט ברבע גמר גביע ווינר נגד אילת

ב-22 בנובמבר יארחו האדומים את הפועל חולון בפיס ארנה בשעה 21:15 במשחק שישודר ב-Sport5. כמו כן, חצי גמר גביע ווינר יתקיים ב-31 באוקטובר בשעה 20:00, שם תפגוש הפועל את המנצחת במשחק בין הפועל חולון לגלבוע גליל. עוד לפני כן, הפועל תטוס לאנקרה ותשחק נגד טורק טלקום במחזור הראשון של ליגת האלופות ב-27 באוקטובר. 

מלבד המשחק נגד הפועל באר שבע מחר בפיס ארנה, להפועל נותרו גם שני משחקים נוספים במסגרת בית ד' של הליגה הבלקנית Delasport נגד מכבי ראשל"צ בפיס ארנה ונגד הפועל באר שבע בהיכל הקונכייה.