הפועל "בנק יהב" ירושלים המריאה הבוקר (ראשון) לצרפת לקראת המשחק המכריע נגד לימוז' בליגת האלופות (שלישי, 19:30 ישיר ב-5PLUS). האדומים לא תלויים בעצמם וחייבים לנצח את המשחק. "אנחנו צריכים לעשות את העבודה שלנו", אמר מאמן הקבוצה אדומייטיס. 

"קודם אנחנו צריכים לחשוב על מה שאנחנו צריכים לעשות ואחרי זה נראה", הוסיף ודיבר על השינויים שהכניס בקבוצה. "אנחנו מוכנים. השחקנים עשו עבודה מעולה באימונים האחרונים. כל מאמן רואה כדורסל בצורה טיפה שונה, בטוח תראו במשחק רעיונות חדשים, דברים חדשים".

בנוסף לניצחון, האדומים צריכים שטורק טלקום תנצח את איגוקאה במשחק המקביל באנקרה. "זה מצב שאנחנו לא רגילים אליו פה בהפועל ירושלים", אמר עידן זלמנסון. "אבל זה מה שיש כרגע.  אנחנו מתנתקים

ממה שהולך להיות בטורקיה, ולהתרכז בעצמנו כי המשימה שלנו לא פשוטה כשלעצמה – לנצח בלימוז'. אנחנו מתרכזים בזה ומה שלא בשליטה שלנו לא בשליטה שלנו".

"אנחנו באים במטרה לנצח את המשחק", אמר זלמנסון. "אנחנו מאמינים שדברים יסתדרו לטובתנו. היה לנו קצת זמן וזה עזר לנו, יש לנו מאמן חדש שהכניס כמה דברים חדשים. היו אימונים טובים ואינטנסיביים וכולם מגיעים בסדר מבחינה גופנית, אנחנו מוכנים ובעיקר יודעים מה צריך לעשות.

במשחק הראשון האדומים ניצחו את הצרפתים 75:81 בפיס ארנה, אחרי שעשו מהפך עם ריצה אדירה ברבע האחרון. טיישון תומאס עם 24 נקודות הוביל את האדומים לקאמבק מטורף ברבע הרביעי. אחרי שלושה רבעים שבהם הייתה בפיגור, מחזיקת הגביע העבירה הילוך ברבע הרביעי, שיתקה את הצרפתים לחלוטין עם הגנה נהדרת שעצרה אותם על 3 נקודות במשך תשע דקות ועלתה למאזן 1:1.