ג'ייקובן בראון, הגארד, שהיה אחד מהשחקנים המצטיינים בעונה החולפת בליגה ובליגת האלופות וזכה עם הפועל "בנק יהב" ירושלים בשני גביעים, מונה לקפטן הקבוצה. בראון ייכנס לנעליו של בר טימור שלא המשיך עם הקבוצה השנה. "מרגש לקבל את האתגר", אמר הקפטן החדש לאתר הרשמי של המועדון.

ג'ייקובן בראון

"אני כבר זמן רב עם המאמן ועם הקבוצה", הוסיף בראון. "אני רק צריך להנהיג באמצעות דוגמה אישית ולוודא שבכל יום אני עושה את הכי טוב שאני יכול. שום דבר לא משתנה, אני ממשיך להיות ג'ייקובן. אני אנסה פשוט להיות שם בשביל החברים, לא צריך להגיד יותר מדי כדי להיות מנהיג גדול. הפרטים הקטנים הם מה שחשוב".

מאמן הקבוצה עודד קטש התייחס למינוי: "עם ג'ייקובן זה תמיד קל. הוא לא שחקן רגיל. גם ביכולות שלו וגם בחיבור שלו. כבר מהימים הראשונים אפשר לראות שהוא לוקח את התפקיד ברצינות ומאוד חיובי ועוזר לכולם כמו שהוא עושה תמיד. הוא מאוד איכפתי, הוא בחור מאוד רגיש. כל השחקנים והצוות חושבים שהוא האדם הנכון".

ג'ייקובן בראון

"אני חושב שההחלטה למנות את ג'ייקובן היא טובה לכולם", אמר המנהל המקצועי של הפועל "בנק יהב" ירושלים, יותם הלפרין. "זה טוב לקבוצה וזה טוב לג'ייקובן עצמו. הוא מתחיל איתנו כבר את השנה השלישית וכבר אפשר להגיד שהוא היה אחד מהשחקנים הדומיננטיים ביותר גם מחוץ למגרש. מאוד אוהבים אותו ומאוד מכבדים את הדעות שלו".

"הוא לא מנהיג שקט", הוסיף הלפרין. "הוא מסוג המנהיגים שרואים עליהם". ג'ייקובן זכה עם הפועל בשני גביעי מדינה (באחרון גם זכה בתואר ה-MVP), גביע ווינר וסיפק הרבה רגעים של אושר לאוהדים האדומים. בעונה האחרונה במדי הקבוצה קלע בראון 15.4 נקודות, מסר 5.9 אסיסטים ולקח 3 ריבאונדים למשחק ב-26 דקות על הפרקט. במסגרת ליגת האלופות של פיב"א (BCL) בראון קלע 14.3 נקודות, מסר 5 אסיסטים ולקח 3.8 ריבאונדים ב-26.6 דקות על הפרקט.