הפועל "בנק יהב" ירושלים ערכה הערב אימון ראשון באנקרה ארנה. הקבוצה המריאה הבוקר לטורקיה לקראת המשחק נגד טורק טלקום במסגרת המחזור הראשון של ליגת האלופות (שלישי, 19:30, שידור ישיר בספורט 5). "אנחנו צריכים לבוא מאוד נחושים ואגרסיבים - זה יתחיל מההגנה שלנו", אמר המאמן עודד קטש באימון המסכם אתמול. 

"זו לא הרגשה רגילה לטוס בתקופת הקורונה", ציין קטש. "אבל אנחנו שמחים שזה מתחיל. אני באופן אישי הייתי שמח אם היו לנו עוד שבועיים להתכונן, יש לנו קצת פציעות ולוקה עזב אז אנחנו קצת חסרים. הולך להיות משחק מאוד אינטנסיבי נגד קבוצה עם המון יכולות. קבוצה שנבנתה עם הרבה מאוד כסף. גם יכולות, גם ניסיון, שחקנים שהיו ברמות אחרות. אנחנו צריכים להיות מאוד אינטנסיביים, אני מקווה שיהיו לנו רגליים לזה". 

פורמט הבתים השתנה בשל התפרצות המגיפה והבית של הפועל הצטמצמם לארבע קבוצות בלבד, מה שמשאיר פחות מקום לטעויות. "זה הופך את הדברים ליותר חשובים או קריטיים כי כל משחק קובע גם הפרשים. אם ניתן להם לשחק את המשחק הרגיל יהיה לנו מאוד קשה". 

קטש מאמין שהקבוצה עדיין לא מציגה את היכולת שהיא יכולה להציג. "אני מרוצה מהאופי והמחויבות", אמר. "יש הרבה דברים שמפריעים בדרך, אנחנו נהיה יותר טובים. להגיד שהעונה האירופית תופסת אותנו בשיא הכושר שלנו, לא. אבל עדיין אפשר לעשות תוצאה טובה". 

האדומים פותחים את העונה עם שני משחקי חוץ. המשחק הבא  יהיה נגד לימוז' ב-11 בנובמבר. ב-9 בדצמבר תארח את הפועל את איגקואה בפיס ארנה. את הסיבוב השני האדומים יפתחו עם משחק חוץ נגד איגקואה ב-22 בדצמבר ויסיימו עם שני משחקי בית נגד טורק טלקום (9 בינואר 2021) ונגד לימוז' (27 בינואר 2021).