הגרלת לוח המשחקים של ליגת ווינר סל התקיימה היום (ראשון) במנהלת הליגה. כמו כן, נקבעו התאריכים למשחקי גביע המדינה וגביע ווינר. הפועל תפתח את העונה במחזור השני של הליגה, שיתקיים בין ה-24-26 באוקטובר, בפיס ארנה במשחק נגד מכבי חיפה.

הפועל, שזכתה בגביע בשנה שעברה, תעפיל ישירות למשחק שמינית הגמר שיתקיים ביום ראשון ה-20 בדצמבר.

בגביע ווינר הפועל עולה ישירות לרבע הגמר, שיתקיים ביום ה' ה-24 בספטמבר בשעה 19:00 שם תפגוש את המנצחת במשחק בין עירוני נס ציונה להפועל אילת.  

לוח המשחקים המלא של הפועל בליגת ווינר סל:

מחזור שני (24-26 באוקטובר): הפועל "בנק יהב" ירושלים נגד מכבי חיפה

מחזור שלישי (31 באוקטובר – 2 בנובמבר): הפועל "אלטשולר שחם" באר שבע נגד הפועל "בנק יהב" ירושלים

מחזור רביעי (9-7 בנובמבר): הפועל "בנק יהב" ירושלים – עירוני נהריה

מחזור חמישי (16-14 בנובמבר): הפועל "SP מצר" ת"א – הפועל "בנק יהב" ירושלים

מחזור שישי (23-21 בנובמבר): הפועל "בנק יהב" ירושלים – הפועל חולון

מחזור שביעי (7-5 בדצמבר): הפועל "יוסי אברהמי" אילת – הפועל "בנק יהב" ירושלים

מחזור שמיני (14-12 בדצמבר): הפועל "בנק יהב" ירושלים - בני הרצליה 

מחזור תשיעי (24-23 בדצמבר): הפועל "בי-קיור לייזר" חיפה – הפועל "בנק יהב" ירושלים

מחזור עשירי (28-26 בדצמבר): הפועל "בנק יהב" ירושלים – עירוני "חי מוטורס" נס ציונה

מחזור 11 (בדצמבר 30-31) : מכבי "Playtika "ת"א – הפועל "בנק יהב" ירושלים

מחזור 12 (9-11 בינואר): הפועל "בנק יהב" ירושלים – מכבי ראשון לציון

מחזור 13 (16-18 בינואר): הפועל גלבוע/גליל – הפועל "בנק יהב" ירושלים

מחזור 14 (23-25 בינואר): הפועל "בנק יהב" ירושלים חופשית

מחזור 15 (30 בינואר- אחד בפברואר): מכבי חיפה – הפועל "בנק יהב" ירושלים

מחזור 16 (בפברואר 13-15): הפועל "בנק יהב" ירושלים – הפועל "אלטשולר שחם" באר שבע

מחזור 17 (27 בפברואר – 1 במרץ): עירוני נהריה – הפועל "בנק יהב" ירושלים

מחזור 18 (במרץ 6-8): הפועל "בנק יהב" ירושלים – הפועל "SP מצר" ת"א

מחזור 19 (במרץ 13-15): הפועל חולון – הפועל "בנק יהב" ירושלים

מחזור 20 (במרץ 20-22) הפועל "בנק יהב" ירושלים – הפועל "יוסי אברהמי" אילת

מחזור 21 (24-25 במרץ): בני הרצליה - הפועל "בנק יהב" ירושלים

מחזור 22 (28-29 במרץ): הפועל "בנק יהב" ירושלים – הפועל "בי-קיור לייזר" חיפה

מחזור 23 (3-4 באפריל): עירוני "חי מוטורס" נס ציונה – הפועל "בנק יהב" ירושלים
מחזור 24 (6 באפריל):  הפועל "בנק יהב" ירושלים – מכבי "Playtika "ת"א

מחזור 25 (10-12 באפריל): מכבי ראשון לציון – הפועל "בנק יהב" ירושלים

מחזור 26 (17-19 באפריל): הפועל "בנק יהב" ירושלים – הפועל גלבוע/גליל