רגע לפני המשחק המכריע נגד סן פבלו בורגוס הערב (רביעי, 18:30 שידור ישיר בספורט 5), טיישון תומאס שנבחר לחמישיית העונה של ליגת האלופות, בריאיון מיוחד לאתר הרשמי של הפועל. על הגעגועים לקהל, ההכנות למשחק נגד בורגוס והחיבור עם השחקנים החדשים. 

תומאס, שנפצע במהלך רבע גמר גביע ווינר נגד הפועל אילת מרגיע ואומר שמצבו מצויין. "אני יכול לחייך שוב אחרי שנפלה השן", צחק. "אני בסדר".

טיישון כבר מתחיל את העונה השלישית שלו בהפועל והוא כבר מרגיש בבית: "השנה הזו מרגישה שונה, כי התפקיד שלי בקבוצה שונה. עזרתי לשחקנים החדשים יותר, התעליתי והפכתי למנהיג. כל השאר מרגיש אותו דבר אבל הדבר הזה מרגיש שונה".

"הפוקוס שלנו הוא במשחק נגד בורגוס", הבהיר. "אנחנו לא מסתכלים מעבר לכך כרגע. אני מרגיש שעשינו עבודה טובה. נשארים ביחד ולהבין שאמנם הדברים לא קרו בדיוק כמו שציפינו, אבל כל עוד אנחנו מתמודדים ושומרים על תוכנית המשחק – אנחנו ננסה לנצח את המשחק".

תומאס התייחס למהירות שבה השתלבו השחקנים החדשים לקבוצה. "לא קשה להשתלב בהפועל ועם המאמן", הסביר. "החדשים מוצאים את הדרך להתרגל לדברים. עם חבר'ה טובים, בהפועל תמיד מביאים אנשים טובים. זה קל להסתדר, כולם מסתדרים טוב עכשיו אנחנו גורמים לדברים לקרות מהר מהרגיל, כשהמאני טיים מגיע כל כך מוקדם".

מרגיש את הנוכחות של הקהל האדום

"הדבר החשוב ביותר הוא לגרום לאנשים להתחבר הכי מהר שאפשר", הוסיף ואמר מה הוא צריך להביא מעצמו כדי לנצח: "אני צריך להיות יותר אגרסיבי. אני חושב שאני מוכן בשביל זה".

טיישון גם התייחס לעובדה שלא שיחק משחק משמעותי מאז חודש מרץ. "הייתי בחדר כושר ועבדתי על עצמי כדי להשתפר. עבדתי בכל יום, כדי לשמור על הרעב. אני מרגיש מוכן, משחקי ההכנה עזרו מאוד. אני חייב להיות מוכן – אני כאן".

"התנאים פה מצויינים, זה קצת שונה. אני חושב שהכול מטופל כמו שצריך", אמר השחקן על הארגון של הטורניר. "כולם לובשים מסכות ונשמעים לפרוטוקול".

טיישון גם התייחס לקהל האדום שחסר ביציעים. "אני עדיין מרגיש שהם חלק מזה", אמר. "הם שולחים לי הודעות באינסטגרם, בטוויטר. אני בהחלט מרגיש את הנוכחות שלהם כאן. וזה משהו שאני אצטרך לתעל ולהבין שהם לא כאן. אנחנו עדיין נצטרך לעשות את העבודה".