נקבע לוח המשחקים של שלב הבתים בליגה הבלקנית. הפועל שהוגרלה בבית ד' עם מכבי ראשון לציון והפועל באר שבע תתמודד במחזור הראשון ביום שלישי, 13 באוקטובר, מול ראשון לציון בחוץ (19:45, שידור ישיר ב-5PLUS). 

12 הקבוצות הישראליות חולקו לארבעה בתים בני שלוש קבוצות כל אחד, שכל אחד מהם יכלול שישה מחזורים. בסיומם, הקבוצה שבראש בית א' הצפוני תתמודד נגד הקבוצה שבראש בית ג' הדרומי וראש בית ב' הצפוני נגד ראש בית ד' הדרומי. המנצחות יעפילו לשלב הבא, שבו ישחקו נגד הקבוצות הבלקניות שעלו משלב הבתים.

הליגה תיפתח ביום שלישי הקרוב עם ארבעה משחקים, אחד מכל בית. המחזור השני מתוכנן למוצאי שבת של אותו שבוע (17 באוקטובר), אך במידה ויתאפשר לקיים את משחקי גביע ווינר סל, הוא יידחה בחמישה ימים. מועדים לסיבוב השני של שלב הבתים ייקבעו בהמשך.

מחזור ראשון – 13 באוקטובר

בית א': הפועל "בי-קיור לייזר" חיפה - בני הרצליה
בית ב': הפועל גלבוע/גליל - מכבי חיפה
בית ג': עירוני "חי מוטורס" נס ציונה - הפועל חולון
בית ד': מכבי ראשון לציון - הפועל "בנק יהב" ירושלים

מחזור שני – 17 באוקטובר (עשוי להידחות ל-22 באוקטובר, במידה שגביע ווינר סל ישוחק)

בית א': בני הרצליה - הפועל "SP מצר" תל אביב
בית ב': מכבי חיפה - עירוני נהריה
בית ג': הפועל "יוסי אברהמי" אילת - עירוני "חי מוטורס" נס ציונה
בית ד': הפועל "אלטשולר שחם" באר שבע - מכבי ראשון לציון

מחזור שלישי – 22 באוקטובר (עשוי להידחות ל-28 באוקטובר, במידה שגביע ווינר סל ישוחק)

בית א': הפועל "SP מצר" תל אביב - הפועל "בי-קיור לייזר" חיפה
בית ב'. עירוני נהריה – הפועל גלבוע/גליל
בית ג': הפועל חולון - הפועל "יוסי אברהמי" אילת
בית ד': הפועל "בנק יהב" ירושלים - הפועל "אלטשולר שחם" באר שבע

מחזור רביעי

בית א': בני הרצליה - הפועל "בי-קיור לייזר" חיפה
בית ב': מכבי חיפה - הפועל גלבוע/גליל
בית ג': הפועל חולון - עירוני "חי מוטורס" נס ציונה
בית ד': הפועל "בנק יהב" ירושלים - מכבי ראשון לציון

מחזור חמישי

בית א': הפועל "SP מצר" תל אביב - בני הרצליה
בית ב': עירוני נהריה - מכבי חיפה
בית ג': עירוני "חי מוטורס" נס ציונה - הפועל "יוסי אברהמי" אילת
בית ד': מכבי ראשון לציון - הפועל "אלטשולר שחם" באר שבע

מחזור שישי

בית א': הפועל "בי-קיור לייזר" חיפה - הפועל "SP מצר" תל אביב
בית ב'. הפועל גלבוע גליל - עירוני נהריה 
בית ג': הפועל "יוסי אברהמי" אילת - הפועל חולון
בית ד': הפועל "אלטשולר שחם" באר שבע - הפועל "בנק יהב" ירושלים