הפועל "בנק יהב" ירושלים נערכת למשחק המכריע מחר (רביעי, שידור ישיר בספורט 5) נגד סן פבלו בורגוס במסגרת הפיינל 8 של ליגת האלופות של פיב"א. היום התקיימה מסיבת העיתונאים הרשמית עם מאמן הקבוצה עודד קטש והקפטן ג'ייקובן בראון.. 

"זה תמיד כיף לחזור ליוון, אני רוצה לברך את הבי סי אל שנתנו לנו הזדמנות לסיים את העונה שעברה על המגרש. הייתה לנו ריצה נהדרת ואנחנו שמחים שאנחנו יכולים לסיים את העונה", פתח המאמן עודד קטש והתייחס להצטרפות של ניקוס פפאס: "הוא שחקן ברמה גבוהה עם המון ניסיון. לצערנו הנסיבות הביאו אותנו להחתים את פפאס בגלל הפציעות בקבוצה שלנו".

"ההנהלה עשתה מאמץ גדול בקיץ", הוסיף. "לא היה לנו הרבה זמן להתכונן, עוד שלושה חודשים בטוח שהיינו משחקים הרבה יותר טוב – אבל צריך לעשות את המקסימום כדי לעשות את מה שאפשר בזמן הקצר הזה".

 קפטן הקבוצה ג'ייקובן בראון התייחס גם הוא למשחק המכריע: "הגענו בשבת כדי להירגע ולהתכונן עם השחקנים החדשים. אנחנו נהנים מזה, אנחנו מקווים להביא את הניצחון. אני תמיד חיובי, וזה מה שזה בשבילי להיות חיובי ולדחוף את השחקנים.  אני מרגיש טוב עם הקבוצה – אני רוצה לתמוך בשחקנים, היה מסע נהדר העונה והסיבה שאנחנו כאן היא גם השחקנים שלא משחקים איתנו יותר, ואנחנו רוצים לשחק גם בשבילם".