תמיר בלאט חילק 11 אסיסטים בניצחון על לימוז' אתמול (רביעי) במחזור השני של ליגת האלופות והפך למוסר הטוב בהיסטוריה של המפעל. גם אדם אריאל הפגין יכולת מצויינת במשחק עם 11 נקודות, מתוכן שתי שלשות מכריעות ברבע האחרון.

"זה היה משחק מאסט בשבילנו", אמר אריאל בסיום המשחק, "אחרי ההפסד בטורקיה ידענו שאנחנו חייבים ניצחון כדי להישאר בתמונה במפעל. התחלנו לא טוב, אבל במחצית השנייה התאפסנו ושמרנו אותם על 27 נקודות בסך הכל, וזה מה שניצח לנו את המשחק. ידענו כמה שהמשחק הזה חשוב, שאנחנו לא יכולים להפסיד אותו".

כריס קרמר שהפגין יכולת מצויינת במחצית השנייה עם 15 נקודות, החמיא גם הוא לאריאל. "אצלו הכל מתחיל בביטחון", אמר. "הוא יודע שהוא קלע גדול ואנחנו צריכים שהוא ייקח את הזריקות הללו. הפעם הצלחנו ליצור עבורו זריקות פנויות והוא תפר אותן, וכמובן שנתון הפלוס 14 מספר כמה הוא שמר טוב בהגנה והיינו צריכים את זה"

מאמן הקבוצה עודד קטש התייחס לניצחון. "זה היה ניצחון של אופי", אמר. "מה שהיה חסר לנו בפתיחת המשחק. דיברנו על זה כבר, שאנחנו פותחים משחקים בצורה לא אגרסיבית. הם ניצלו את מיס מאצ'ים שלהם ואנחנו איבדנו את הביטחון. לדעתי נקודת המפנה הייתה הכניסה של עדי כהן סבן. העביר לכולם את המסר הנכון והם הלכו בעקבותיו".

 "אנחנו צריכים להתחיל הרבה יותר אגרסיביים", אמר המאמן בנוגע לפתיחה הרעה. "אני חושב שהמקור של העניין הזה הוא הביטחון שהיה לנו מהקבוצה של שנה שעברה, אבל אנחנו קבוצה שונה".

.