הפועל "בנק יהב" ירושלים תשחק הערב (שלישי, 19:00 ישיר ב-5PLUS) נגד איגוקאה במשחק הראשון מבין צמד המשחקים במסגרת ליגת האלופות. שני המשחקים נגד הקבוצה, שמגיעה מהעיירה אלכסנדרובץ' שנמצאת ביישות המדינית הסרבית בבוסניה והרצגובינה, יתקיימו בהיכל הספורט לקטשי שמכיל 3,000 מושבים. הקבוצה משתתפת בליגה האדריאטית, בליגה הבוסנית והגיעה העונה לשלב הבתים של ליגת האלופות דרך שלב המוקדמות.

הקבוצה שנמצאת בתקופה מצויינת ממוקמת במקום הרביעי בליגה האדריאטית עם 8 ניצחונות ושני הפסדים. לאיגוקאה שחקנים עם ניסיון, בהם אקס ראשון לציון ג'קי קרמייקל ואנתוני קלמונס שקלע 19 נקודות נגד לימוז' ו-17 נגד טורק טלקום, והיא קבוצה שיכולה להביא הרבה פתרונות התקפיים והגנתיים. הקבוצה אמנם הגיעה לשלב הבתים דרך המוקדמות כשעברה בשלב הראשון את קלוז' נפוקה הרומנית ולאחר מכן את ליסבון הפורטוגלית, אך היא הציגה יכולת מצויינת בשני המשחקים הראשונים בשלב הבתים: הפסידה במשחק הראשון שלה בבית 80:75 במשחק צמוד נגד לימוז' והפתיעה את טורק טלקום עם ניצחון 66:77.   

איגוקאה נוסדה בשנת 1973 וזכתה ב-7 אליפויות, 5 מהן ברצף בין השנים 2013-17. בעונה האחרונה הוכרזה כאלופה לאחר שהליגה הופסקה באמצע בעקבות התפשטות נגיף הקורונה. הקבוצה זכתה גם בחמישה גביעים.

פנים מוכרות, קרמייקל

זו לא הפעם הראשונה שהפועל פוגשת את איגוקאה, לקבוצה מבוסניה הרצגובינה יש גם היסטוריה קצרה ביורוקאפ, שם הפסידה לאדומים פעמיים בעונת 13-14 לפני שהודחה מהמפעל עם שלושה ניצחונות ושבעה הפסדים.