הפועל "בנק יהב" ירושלים הפסידה הערב (שלישי) לאיגוקאה במשחק הראשון מבין צמד המשחקים שיתקיימו השבוע במסגרת ליגת האלופות. במשחק צמוד עד השריקה האחרונה הפסידו האדומים 75:73, סולימאן בריימו עם יכולת מצויינת סיים את המשחק עם 29 נקודות. מלקולם היל חזר לשחק אחרי היעדרות של חודשיים.

מהלך המשחק

תמיר בלאט, כריס קרמר, מלקולם היל, טיישון תומאס וסולימאן בריימו בחמישייה של האדומים. האדומים פתחו לא טוב את המשחק. בריימו קלע את הנקודות הראשונות עם שלשה, אך כמה איבודי כדור של הפועל אפשרו לאיגוקאה לרוץ ולהגיע ליתרון 11:3. האדומים הצליחו עוד לצמק ל-10:14 אך מספר החטאות מחוץ לקשת הובילו לסיום הרבע הראשון בתוצאה של 20:12 למקומיים.

האדומים עלו חדים יותר ברבע השני. המקומיים הגיעו ליתרון של 11 נקודות בתחילתו, אך סולימאן בריימו עם יכולת מצויינת החזיר את הפועל למשחק. שלשה של תמיר בלאט העלתה את ירושלים ליתרון 35:36. איגוקאה הצליחה להחזיר לעצמה את היתרון -  38:40 למקומיים במחצית.

שלשה נוספת של בריימו הובילה ליתרון 40:43 לאדומים, אך המארחים חזרו ואף הגיעו ליתרון ל 6 נקודות. ווילסון ומלקולם היל צמצמו,55:57 לאיגוקאה בסוף הרבע השלישי.

המשחק המשיך להיות צמוד עד הסוף. המקומיים הגדילו את היתרון לשש, אבל עבירה בלתי ספורטיבית, עזרה לאדומיםהלצמק ל-71:69 כשנותרה דקה וחצי. שלשה של הבוסנים הגדילה את ההפרש, בהתקפה האחרונה היתרון 3 נקודות לאיגוקאה. המקומיים ביצעו עבירה, בראון דייק פעמיים מהקו, הפועל ביצעה עבירה אבל לא השתלטה על ריבאונד ההגנה אחרי החטאה של המארחת מהקו. 73:75 לאיגוקאה בסיום.

הפועל הגיעה בטיסת צ'רטר מיוחדת של אל על שחסכה לקבוצה מסע ארוך במיוחד. זאת לאחר סיכום עם קבוצת איגוקאה על קיום צמד המשחקים במסגרת ליגת האלופות במגרשה של איגקואה בעיירה אלכסנדרובץ. הפועל הייתה אמורה לארח את איגוקאה בפיס ארנה ב-9 בדצמבר ולשחק את משחק החוץ ב-22 בדצמבר. הפועל יצאה בטיסת צ'רטר מיוחדת במימון שתי הקבוצות. המשחק השני יתקיים ביום חמישי 24 בדצמבר (המארחת הפועל) בשעה 21:00. מייד לאחר המשחק השני, תמריא הפועל חזרה לארץ גם כן בטיסת צ'רטר.