אחרי שעברה את טבילת האש הראשונה בהצלחה, הפועל "בנק יהב" ירושלים תפגוש הערב (ראשון) שוב את הפועל תל אביב למשחק הכנה בפיס ארנה. הקבוצה מקיימת הכנה אינטנסיבית לקראת טורניר הפיינל 8 של ליגת האלופות שיתקיים באתונה בסוף החודש ומלבד שני המשחקים נגד הפועל תל אביב, הפועל תקיים שני משחקי הכנה נוספים: משחק נגד הפועל אילת בבאר שבע ב-17 בספטמבר ומשחק נגד מכבי ראשון לציון ב-18 בספטמבר בפיס ארנה.

הפועל ניצחה את משחק ההכנה הראשון בתוצאה 93:81. הקבוצה הציגה יכולת טובה והובילה לאורך כל המשחק. "אני אוהב את הביחד שלנו ואת המחויבות שלנו, אבל יש לנו עוד דרך ארוכה", סיכם מאמן הקבוצה עודד קטש לאחר המשחק. "סך הכול היה משחק טוב מבחינתנו. שיחקנו עם קבוצה שהקשתה עלינו ובחנה את היכולות שלנו. אני בסך הכול מרוצה אבל רק כי זה משחק ראשון. השחקנים החדשים השתלבו חברתית בצורה חלקה, מקצועית עדיין יש להם עוד פער להשלים".

טיישון תומאס ששיחק לראשונה מאז מרץ מרוצה מהיכולת שהקבוצה הפגינה. "הרגשתי מצויין לשחק שוב", ציין בתום המשחק הראשון. "המשחק הערב נתן לנו אינדיקציה לגבי איפה אנחנו עומדים, ואנחנו נראים טוב יחסית למשחק ראשון. אני בטוח שנהיה טובים. אני מאוד אוהב את החבר'ה החדשים כיף שהם פה.

סולימאן בריימו היה הקלע המוביל בהפועל עם 16 נקודות. מלקולם היל קלע 15 נקודות, דיוידאס סירווידיס 14 נקודות, טאריק פיליפ 13, טיישון תומאס 11, לוקה מיטרוביץ' 8 נקודות, דניאל רוזנבאום 5 נקודות, אדם אריאל ועדי כהן סבן סיימו עם 2 נקודות כל אחד.

להפועל תל אביב קלעו: ים מדר 14, בר טימור 14, וולטר למון ג'וניור 12, רג'י אפשאו 12, יונתן מור 10, חואקין שוכמן 7, רז אדם 6, טאליב זנה 6.