הפועל "בנק יהב" ירושלים תארח הערב (21:00, ישיר בספורט 5) את לימוז' בפיס ארנה במסגרת המחזור השני של ליגת האלופות. האדומים יפגשו קבוצה צרפתית עם היסטוריה מפוארת וגבוהים דומיננטים עם משחק אגרסיבי בצבע. לימוז', שהצטרפה לליגת האלופות העונה ועזבה את היורוקאפ, החליטה בתחילת אפריל להמשיך עם המאמן הצעיר שלה מהאדי מארי והמשיכו עם בסיס השחקנים מהעונה הקודמת.

אחד השחקנים הבולטים הוא דמרקוס נלסון, גארד ותיק עם המון ניסיון שהגיע לקבוצה בתחילת השנה מבאיירן מינכן. האמריקני ששיחק ברמות הגבוהות באירופה, בין היתר גם בפנאתנייקוס, הוא שחקן ששולט בקצב המשחק ומשחק אגרסיבי.

הגארד השני של הקבוצה הוא הקנדי בן ה-27, פיליפ סקראב, שחתם העונה בקבוצה.  סקראב הגיע לאירופה בשנת 2015 כשהצטרף לא.א.ק אתונה. בעונה החולפת שיחק באסטודיינטס  הספרדית והעמיד ממוצעים של 9.4 נקודות, 2.1 ריבאונדים ו-2.9 אסיסטים למשחק.

שחקן נוסף שיקשה על האדומים הוא הסנטר ג'רי בוטסייל, הסנטר הצרפתי שמתחיל את העונה השלישית במועדון, שחקן מאוד דומייננטי ואגרסיבי מתחת לסל. הקבוצה ביצעה את ההחתמה הראשונה שלה לעונה זו כבר באביב, כשהגיעו לסיכום עם שחקן הפנים הקובני גריזמי פאומייר. השחקן בן ה-32 שיחק בליגה השנייה הצרפתית  סיינט צ'אמונד במשך 3 העונות האחרונות והעמיד בעונת 2019/20 הממוצעים של 12.3 נקודות למשחק ו-7 ריבאונדים.

לקבוצה הצרפתית, שהוקמה ב-1929, היסטוריה מפוארת. בשנת 1993 זכתה הקבוצה בליגה האירופית של פיב"א. הקבוצה זכתה 11 פעמים באליפות צרפת כשהאחרונה הייתה בעונת 2014-15, באותה עונה היא גם השתתפה ביורוליג.

בעונת 2000-2001 הורדה הקבוצה לליגה השנייה בשל בעיות כלכליות, זאת לאחר שלקחה אליפות עונה קודם לכן. הקבוצה חזרה לליגה הבכירה בעונת 2011/12 ועונה לאחר מכן כבר זכתה באליפות העשירית שלה.

הצרפתים מגיעים מחבל אקיטן החדשה, המונה כ-133,627 תושבים. לימוז' הייתה בירתו של חבל לימוזן עד שחוברו בשנת 2016 החבלים אקיטן, לימוזן ופואטו-שראנט לחבל אחד – אקיטן החדשה שבירתו היא העיר בורדו. העיר מפורסמת מתעשיית הפורצלן ואומנות הוויטראז' שהיצירות שלה עיטרו כנסיות וארמונות בכל רחבי אירופה במאות ה-12 וה-13.