הפועל "בנק יהב" ירושלים חוזרת הערב (חמישי) ב-19:00 לפיס ארנה למשחק הכנה ראשון נגד הפועל תל אביב. הקבוצה תשחק בסגל מלא יחד עם השחקנים הזרים החדשים שיצאו מהבידוד. "הפוקוס במשחק הוא להשתפר כקבוצה", אמר סו בריימו לאתר הרשמי של המועדון.

סו בריימו

"המטרה היא ללמוד את המערכת, ללמוד את התרגילים ואת כל מה שהמאמנים מלמדים אותנו", הוסיף הפורוורד והתייחס להשתלבות של השחקנים החדשים בקבוצה. "זו עוד הזדמנות להשתפר. יש פה קבוצה נהדרת של אנשים מוכשרים שנחושים ללמוד ולשחק. מובן מאליו שבכדורסל צריך לשחק כדי להשתפר, חלק מהאנשים לא שיחקו שישה חודשים אז זה יהיה אתגר, אבל זה מצב שאפשר רק להתעלות ממנו". 

מאמן הקבוצה, עודד קטש, התייחס להצטרפות של השחקנים החדשים ועל ההשתלבות שלהם בקבוצה. "יש לנו עוד הרבה דברים להוכיח על המגרש", הדגיש. "אבל כמו בשנתיים האחרונות, מבחינת האופי שמרנו על האיכות. הגיעו שחקנים מאוד חיוביים שרוצים להצליח".

לקראת הפיינל 8 של ליגת האלופות של פיב"א, שיתקיים בסוף החודש באתונה, הפועל תקיים שלושה משחקי אימון נוספים מלבד המשחק הערב: משחק הכנה נוסף נגד הפועל תל אביב ב-13 בספטמבר בפיס ארנה, משחק נגד הפועל אילת שיתקיים בבאר שבע ב-17 בספטמבר ומשחק נגד מכבי ראשון לציון ב-18 בספטמבר בפיס ארנה.