הפועל "בנק יהב" ירושלים חוזרת הערב (שני) להתאמן אחרי צאת יום כיפור ותקיים את האימון השלישי שלה באתונה. בקבוצה ממשיכים להיערך למשחק המכריע נגד סן פבלו בורגוס ברביעי (18:25, שידור ישיר בספורט 5). "האווירה בקבוצה טובה, כולם דרוכים ומבינים כמה זה חשוב", אמר מאמן הקבוצה עודד קטש לאתר הרשמי של המועדון.

"אנחנו רוצים את זה מאוד גם בשביל המועדון, זה חשוב לנו", הוסיף. "אנחנו מבינים והתחלנו לראות כמה בורגוס טובים ומה צריך לעשות בשביל לנצח. אנחנו צריכים לשחק די מושלם ולקוות ליום טוב שלנו גם התקפית - נצטרך את כולם מרוכזים".

המאמן גם התייחס לשילוב המהיר של הגארד היווני ניקוס פפאס. "יחסית מבחינה גופנית הוא אפילו יותר טוב ממה שחשבתי", אמר. "כמובן שבאינטנסיביות של משחק יכול להיות שהדקות שלו יתחלקו ליותר פעמים, אבל זה מרגיש טוב. יש לו אופי שמתחבר מהר".  

"הוא שחקן עם הרבה ניסיון, אנחנו בונים על הניסיון הזה", הוסיף. "הוא מבין דבר או שניים גם במעמדים האלה וגם בכדורסל. כמובן שבדקות שהוא משחק אנחנו נבחר את הדברים שאנחנו רוצים לעשות התקפית ומנסים להכניס לו כמה שיותר עקרונות הגנתיים".

בתוך כך, ליגת האלופות תאפשר לעודד את השחקנים במהלך המשחק. באמצעות אפליקציית crowdamp שאפשר להוריד בחנויות האפליקציות, האוהדים יוכלו להקליט את עצמם במהלך המשחק והם ישודרו בהיכל. השחקנים יוכלו לקבל תמיכה בלייב מהצבא האדום בירושלים.