רגע אדום: הפעם אנחנו חוזרים למשחק 2 בגמר הפלייאוף של עונת 96\97, הפועל הובילה כבר ב-11 הפרש 5 דקות לסיום, אבל הפסידה בסופו של דבר 90:87. באותו משחק, באק ג'ונסון ממכבי תל אביב הכה את בילי תומפסון והורחק, מה שעורר מהומה במלחה. "קודם כל היה נחמד לצאת חזרה, תראה איך הקהל מריע לך", אמרה מירי נבו בתחילת הריאיון לגורדון שענה: "כשאני מדבר על אהבה מנצחת - זו אהבה מנצחת. מפסידים, מנצחים - ממשיכים הלאה". 

נבו ציינה שמדובר בהפסד מאוד מעצבן. "נכון", השיב גורדון. "מי שמשחק כדורסל לוקח בחשבון שלפעמים הכול נכנס - לפעמים הכול יוצא. כדור קפץ, יצא החוצה".

נבו המשיכה והוסיפה: "אצלך ההסברים הם נורא פשטניים ואנחנו דווקא מאוד אוהבים להסביר את הדברים בצורה יותר מורכבת - אז אולי תבוא לקראתנו פעם אחת ותנסה להסביר איך הפועל ירושלים איבדה את ה-11 נקודות הפרש שהיו לה?"

גורדון השיב לה. "אני יש לי בעיה, אני רואה את זה פשוט, אז איך אני אסביר את זה מסובך?", ענה והתייחס גם למהומה שפרצה במהלך המשחק. "אני לא מבין דברים מסובכים. זה דבר ראשון. דבר שני, אני לא יודע, אני צריך לראות את הוידאו. באיזשהו מקום זה מאבד את הטעם ברגע שיש את ההתפרעויות האלה. שהתחילו ביד אליהו וממשיכות פה, אין לי מושג למה שחקן צריך להכות שחקן בכוונה. זה סך הכול משחק כדורסל, הדימוי של הפועל ירושלים לא תלוי בהפסד. נישאר אנשים טובים ואוהבים אותנו גם אם אנחנו מנצחים וגם אם אנחנו מפסידים".