אחרי הניצחון 103:96 על מכבי ראשל"צ בליגה הבלקנית,הפועל "בנק יהב" ירושלים, שלא שיחקה במחזור האחרון, קיימה היום (ראשון) משחק אימון נגד גלבוע גליל בפיס ארנה בירושלים. הפועל נערכת לקראת המשחק ביום חמישי נגד הפועל באר שבע בליגה הבלקנית ולפתיחת עונת 20-21 של ליגת האלופות במשחק נגד טורק טלקום ב-27 באוקטובר באנקרה. 

האדומים פתחו בחמישייה עם תמיר בלאט, מלקולם היל, טאריק פיליפ, טיישון תומאס וסולימאן בריימו. גלבוע גליל התחילו טוב יותר את המשחק ופתחו פער של שבע נקודות בחמש הדקות הראשונות של הרבע הראשון. אבל הפועל חזרה למשחק, בין היתר בזכות יכולת מצויינת של  כריס קרמר שקלע שלוש שלשות והוביל את הפועל ליתרון  26:23 בסוף הרבע הראשון. 

הפועל המשיכה ביכולת הטובה והגדילה את הפער ברבע השני לדו ספרתי תוצאת המחצית: 57:47 להפועל. קרמר שסיים עם 18 נקודות במחצית, מלקולם היל שקלע 16 המשיכו ביכולת המצויינת וכריס קרמר המשיכו ביכולת המצויינת והאדומים המשיכו להגדיל את הפער. קלעו להפועל: היל 21, קרמר 20, זלמנסון 13, בלאט 12, תומאס ובריימו 9 נקודות כל אחד, סירווידיס ופיליפ 5 נקודות וכהן סבן 3 נקודות. 

לגלבוע גליל קלעו: תומאסון 19 נקודות, קאזינס 10 נקודות, בלאקשיר , פלויד וחנוכי 9 נקודות כ"א, ארצי 6, גרשון וחלפון 5 נקודות כ"א, סרור ובני 4 נק' כ"א וזיו 2 נקודות.