אחרי חמישה ימים באתונה, הפועל "בנק יהב" ירושלים תפגוש הערב (רביעי, 18:30 שידור ישיר בספורט 5) את סן פבלו בורגוס ברבע גמר טורניר הפיינל 8 של ליגת האלופת של פיב"א. אתמול ערכה הקבוצה אימון מסכם והשחקנים מרגישים דרוכים. "אנחנו צריכים לשחק מושלם כדי לנצח", אמר המאמן עודד קטש.

"אנחנו מבינים את חשיבות הדבר, אנחנו מבינים מול מי אנחנו הולכים לשחק", הבהיר. "קבוצה מאוד עמוקה, מאוד מוכשרת עם הרבה שחקנים משנה שעברה. אנחנו נצטרך לשחק את המשחק הטוב שלנו, כמובן שהיינו מרוכזים בלהכניס את השחקנים שהצטרפו, יש גם שניים שלושה שחזרו מפציעה, נצטרך להשתמש בהרבה מאוד חילופים כדי לשמור על טריות לאורך 40 דקות".

קטש גם הסביר איך הוא מתכוון לשלב את הגארד היווני ניקוס פפאס שהצטרף לקבוצה באתונה. "מבחינה חברתית זה מרגיש שהוא כבר חודשיים פה", אמר. "יש לו אופי מיוחד. מבחינה מקצועית כשהוא יהיה על המגרש נשחק עם דברים יותר פשוטים, אי אפשר להכניס הכול בארבעה ימים ונשתמש בניסיון שלו וביכולת שלו".

גם טאריק פיליפ הסביר איך נערכים למשחק על כל הקופה בשלב כל כך מוקדם של העונה. "התכוננו לזה כל הקיץ", אמר. "אנחנו מתייחסים לזה כאל עוד משחק - כי חייבים לנצח כל משחק. אנחנו פשוט צריכים להיצמד לתוכנית המשחק ולשחק חזק".

"האווירה פה מצויינת יש פה חבורה נהדרת של אנשים", הוסיף. "יש לנו שני שחקנים חדשים שהשתלבו מצויין ונראים כאילו הם איתנו מההתחלה".

עידן זלמנסון סיפר על הדריכות של השחקנים בקבוצה: "עשינו אימון מסכם, אני חושב שאנחנו מוכנים ויודעים מה אנחנו צריכים לעשות כדי להשיג תוצאה טובה. אנחנו מודעים למעמד ולחשיבות של המשחק הזה ונגיע בכל הכוח ונקווה שננצח".

"כולם דרוכים", הוסיף. "בורגוס קבוצה טובה מאוד ואנחנו באמת צריכים להביא את המשחק הכי טוב שלנו בשביל לנצח, אבל כולם מוכנים ואני סומך על החברים לקבוצה ובטוח שנעשה עבודה טובה. אנחנו צריכים לשחק מאוד אגרסיבי להיצמד לתוכנית משחק שהמאמנים הכינו אותנו אליה ולבוא מוכנים בראש".