ביום ראשון ה-21.6 סוף סוף ליגת ווינר סל חוזרת! אחרי מעל לשלושה חודשי פגרה (כפויה), תפגוש הפועל את מכבי ראשל"צ למשחק הרשמי הראשון מאז החזרה. הקבוצה נשארה דומה ברובה, אך ללא ג'ייקובן בראון, טיישון תומאס ושלבין מאק שעזבו. אל המועדון הצטרף ג'רמי פארגו, כמו גם דייוידאס סירווידיס, גיא דותן ואלון ספיר. עמנואל טרי יראה לראשונה דקות בליגה.
הפועל פגשה העונה את מכבי ראשל"צ פעמיים - פעם אחת בליגה ופעם אחת בחצי גמר גביע המדינה. שני המשחקים הסתיימו בניצחונות של הפועל. במשחק הראשון מהמחזור השישי (שהתקיים רק בדצמבר), ניצחו האדומים 65:73 את הכתומים בבית מכבי בראשל"צ. באותו משחק חמישה שחקנים קלעו בספרות כפולות ולאחר משחק צמוד מאוד, רצה הפועל ל-8:18 ברבע האחרון וסגרה את הסיפור.
המפגש השני בין הקבוצות התקיים בפברואר האחרון, כאשר הפועל גברה 78:90 על מכבי ראשל"צ בדרך לגמר גביע המדינה (אותו זכתה להניף כמובן). באותו משחק הפועל הגיעה דרוכה והובילה לאורך רוב שלבי המשחק. ג'ון הולנד (15 נקודות) הוביל רשימה של חמישה שחקנים בספרות כפולות בהצגה גדולה מול הקהל האדום בהיכל יד אליהו.
כאמור, ביום ראשון ייפגשו שתי הקבוצות, כאשר שתיהן הבטיחו את המקום בבית העליון. ראשל"צ הצליחה לשמור כמעט על כל הסגל שלה ושמרה על הזרים דיאנג'לו הריסון, דריל מונרו ואלכס המילטון. במהלך הפגרה החתימו הכתומים את הסנטר זאק הנקינס האמריקני (2.11 מ'). בנוסף, גיא גודס צירף עוד שני שחקנים ישראלים לסגל מהליגה הלאומית - חן כלפון ונועם אביבי.
המשחק יתקיים ביום ראשון ה-21.6 בשעה 21:15 בפיס ארנה. המשחק יתקיים ללא קהל לפי תקנות משרד הבריאות.