הפועל "בנק יהב" ירושלים סיימה הערב (ראשון) את עונת 19/20 עם הפסד על הבאזר, 100:97 מול מכבי ראשל"צ במסגרת חצי גמר הפיינל פור. האדומים כבר היו בפיגור של 22 נקודות, הצליחו לבצע קאמבק אדיר, אך נכנעו לשלשה על הבאזר שגמרה את העונה. פארגו הצטיין עם 32 נקודות שלא הספיקה. הפועל סיימה עונה עם גביע המדינה וגביע ווינר, אך הדרך לאליפות הסתיימה בחצי הגמר.

אף אחד לא ציפה לפתיחה שהתרחשה ביד אליהו. הפועל לא הצליחה להיכנס למשחק, ומנגד לעצור את ההתקפה של ראשל"צ. הכתומים ברחו מוקדם, ולמרות כמה שלשות של פארגו, הפועל ירדה בפיגור 32:17 בסיום הרבע. המגמה המשיכה גם בפתיחת הרבע השני וראשל"צ עלתה ליתרון שיא של 22 נקודות. הפועל החלה להיכנס למשחק לאט לאט. פארגו קלע מבחוץ (6 שלשות בסך הכל), הולנד חדר ובריימו החל להראות קשיחות מתחת לסלים. בסופו של דבר הפועל ירדה למחצית בפיגור 13, אך עם מומנטום - 50:37.

הרבע השלישי היה של הפועל, שיצאה טוב למחצית השניה והחלה לקצץ את ההפרש. האדומים נתנו רבע התקפי משוגע של 41 נקודות, שכללו שלשות של פארגו, בלאט ופלדין וממנו הם ירדו ביתרון 77:78. הפועל לא הצליחה לנצל את המומנטום ולברוח, והיתרון החליף ידיים מספר פעמים. ראשל"צ לקחה את ההובלה ו-17 שניות לסיום הובילה ב-5 נקודות. פארגו הצליח להשיב עם 5 נקודות משלו ולקבוע שיוויון עם שנייה על השעון. הכתומים הוציאו את הכדור לאדם אריאל שקלע סל משוגע עם הבאזר וקבע הפסד להפועל - 100:97.

קלעו להפועל: פארגו 32, פלדין 18, הולנד 15, בריימו 14, בלאט וטרי 6 כ"א, עידן זלמנסון 4, נמרוד לוי 2.