הפועל ״בנק יהב״ ירושלים הביסה הערב (ראשון) 73:88 את מכבי ראשל״צ במסגרת המחזור ה-4 בבית העליון בליגת ווינר סל. האדומים פתחו חלש, אך התעוררו ושלטו לאורך רוב שלבי המשחק, כשגם השחקנים החדשים קיבלו דקות. ג׳ון הולנד הצטיין עם 18 נקודות. כל 13 שחקני הסגל לקחו חלק במשחק ואפשרו לעודד קטש לתת מנוחה לשחקנים המובילים.

הפועל, ללא תמיר בלאט שקיבל מנוחה, פתחה לא טוב את המשחק. ראשל"צ פתחה חזק את המשחק ועלתה ליתרון 8:17 מהיר. הפועל לא נכנסה לבור והתעוררה בחצי השני של הרבע. הולנד איפס את הידית ויחד עם בריימו וטרי הובילו ריצת 0:18 נהדרת עד לסיום הרבע - 17:26. הכתומים הצליחו לעצור לרגע את הריצה, אך הפועל המשיכה בשלה. הולנד ופלדין הפציצו מחוץ לקשת, ויחד עם נקודות של טרי, האדומים פתחו פער גדול. פארגו דחף את האדומים לריצה עד למחצית שהסתיימה ב-37:55.

הפועל שמרה על האינטנסיביות בפתיחת המחצית השניה ולא איפשרה למארחת להתקרב יותר מדי. נקודות של בר טימור ונמרוד לוי דאגו שהפער הגדול יישמר, ושלשה של פארגו על הבאזר קבעה 51:75. הרבע האחרון שוחק לפרוטוקול בלבד, כאשר כל החבורה המובילה של קטש קיבלה מנוחה. המאמן נתן דקות ראשונות לגיא דותן ואלון ספיר, וגם שיתף את דניאל רוזנבאום ודביר רינגוולד. הכתומים הצליחו לצמק מעט לקראת סוף הרבע, שנגמר עם חיוכים אדומים - 73:88 בסיום.

קלעו להפועל: הולנד 18, נמרוד לוי 13, טימור 12, פארגו 11, זלמנסון ופלדין 8 כ"א, גיא דותן 7, טרי 6, בריימו 5.