הפועל מארחת את יואב אלפי

במסגרת הפעילות הקהילתית של הפועל "בנק יהב" ירושלים בשיתוף עם המרכז הרפואי שערי צדק שמחנו לארח במשחק האחרון את יואב אלפי

מאת: מערכת האתר - 16:36 | 22/11/2015 | (צילום: דור קדמי)

במסגרת הפעילות הקהילתית של הפועל "בנק יהב" ירושלים בשיתוף עם המרכז הרפואי שערי צדק, שמחנו לארח במשחק האחרון את יואב אלפי, בן חמש וחצי. יואב שסובל ממחלה כרונית, מטופל בבית חולים יום שערי צדק. הוא מאוד אוהב ספורט כדורגל וכדורסל ולאחרונה אף התחיל לשחות.

יואב הוזמן למרכז הפרקט בהפסקה בין הרבעים בכדי לקבל את המתנות הבאות: זוג משקפי שמש מתנת דר' לוינגר, סופ"ש משפחתי במלון סי לייף נהריה מתנת, ארוחת בוקר משפחתית בארומה אספרסו בר, שובר 100 ₪ לחנן מכשירי כתיבה, ומבחר מוצרי הקבוצה.

את המתנות ליואב העניקו: פרופ' יונתן הלוי - מנהל שערי צדק, רות רולברג - סמנכ"לית שערי צדק, גיל תופז - מנכ"ל בנק ירושלים, עומרי אברס - מנהל הלוגיסטיקה בבנק ירושלים, ואייזק גינדי ובניו.

אמו של יואב, קרן יצחקי, רשמה את הדברים הבאים בעמוד הפייסבוק הרשמי של הקבוצה: "אמש היה משחק נהדר. ברכות ואיחולים על הניצחון המרהיב! רוצה להודות על קבלת הפנים המרהיבה לבני יואב. יואב התרגש בצורה שאינה ניתנת לתיאור. שימחתם אותנו מאוד מאוד. הרעפתם שפע של טוב, נתינה ואהבה. הילד שלי היה מאושר. החיוך והשימחה של יואב שווה לי את כל העולם. שתזכו לשמח עוד ועוד ילדים, ותבורכו משמים בכל הברכות. אמן. תודה רבה מכל הלב משפחת הפועל ירושלים ומשפחת בי"ח שערי צדק. אין כמוכם!!! בברכת רפואה שלימה לכל הילדים ולכל עמו ישראל. אמן. מוקירים ומעריכים, קרן, יואב ואביטל".

Back to Top