הפועל "בנק יהב" ירושלים מביסה את חולון

תצוגת ענק של הלפרין וגפני העניקו להפועל 89-59 על חולון

מאת: מערכת האתר - 23:03 | 02/03/2015 | (צילום: דור קדמי)

לאחר 4 ניצחונות  רצופים בליגת ווינר סל הפועל "בנק יהב" ירושלים אירחה את חולון במסגרת המחזור ה-21 בליגת ווינר סל. הקבוצה האדומה ייחלה לניצחון אשר יבטיח את המקום השני בתום הסיבוב השני של ליגת ווינר סל.

הפועל "בנק יהב" ירושלים החלה את המשחק מהוסס כאשר חולון מנצלת את זה ועולה ליתרון חמש. מנגד שלשה של יותם יחד עם שני לייאפים של טאי וג'וזף העלו את הפועל ליתרון ראשון 9-7. המשחק המשיך עם סקור נמוך יחסית כאשר יתרון השיא של הפועל עמד על 6 נקודות 17-11 חמש דקות לסיום המחצית. המומנטום הירושלמי נמשך עם שלשה אדירה של יותם הלפרין אשר קבעה 23-14 בסוף הרבע הראשון.

את הרבע השני פתחה הפועל עם בסערה עם 2  שלשות של יותם וליי אפ של טוני גפני לצד משחק הגנה קשוח העלה את הפועל ליתרון 19 שלוש דקות מפתיחת המחצית. מרגע זה המשיכה ההגנה הירושלמית לשתק את משחק ההתקפה של חולון. טוני גפני עם חסימה אדירה לצד 2 דאנקים של דונטה השאירו את המומנטום החיובי חי והעלו את התוצאה עד ל50-26 כשלוש דקות לסוף המחצית הראשונה.  לאחר מחצית ראשונה מדהימה של הפועל "בנק יהב" ירושלים עמדה התוצאה על 53-31 לאדומים.

למחצית השניה עלתה הפועל עם: הלפרין, מקי, דונטה, אליהו וג'ונס. יותם הלפרין המשיך את המשחק הטוב שלו כאשר מסר אסיסט לליאור וקלע לייאפ קל עם פתיחת המחצית. את התסכול מצד השחקנים מחולון הרגיש טאי מקי על בשרו  כאשר בוצעה עליו עבירה בלי ספורטיבית וזיכתה אותו בשתי זריקות מהקו עם כדור מהצד. ההגנה הירושלמית עבדה שעות נוספות והשאירו את התוצאה על 25 נקודות הפרש  שלוש דקות לסוף הרבע השלישי 66-40 לזכות הפועל ירושלים. הרכבת האדומה המשיכה עם ההצגה כאשר העמידה את תוצאת הסיום הרבע על 69-45. 

הרבע הרביעי נמשך עם התצוגה המרשימה של האדומים בהתקפה כאשר דאנק יוצא מן הכלל של טוני גפני הכניס הרבה אנרגיות לקהל. טוני המשיך לאורך כל הרבע בתצוגת תכלית של כל הכישורים שלו כאשר מסר אסיסט נפלא לבר טימור וגג אדיר מהלך אחרי מהלך. שחקני הפועל לא הורידו את הרגל לרגע מהגז והשאירו את התוצאה אדומה לחלוטין עם התוצאה 89-59 בסיום המשחק.

 

Back to Top