הפועל "בנק יהב" ירושלים מנצחת את אשדוד 78-68

הפועל ממשיכה את המומנטום החיובי עם ניצחון שני ברציפות

מאת: מערכת האתר - 22:54 | 01/02/2015 | (צילום: דור קדמי)

לאחר הניצחון הגדול בבית 89-71 על בני הרצליה, הפועל "בנק יהב" ירושלים מתארחת באשדוד במסגרת המחזור ה-18 בליגת ווינר סל. הפועל פותחת עם: יותם הלפרין, טאיוון מקי, דונטה סמית', ליאור אליהו וג'וזף ג'ונס. את הסל הראשון במשחק  רשם דונטה עם דאנק אדיר. תצוגת הדאנקים המשיכה עם דאנק של ליאור אליהו בהתקפה מתפרצת. מנגד הגיבה אשדוד עם 2 שלשות רצופות מאותה הפינה. אך עבירה על הלפרין בזמן זריקה ל-3 הותירה את הפועל עם היתרון 10-7 6 דקות לסוף הרבע הראשון. אף אחת מהקבוצות לא הצליחה לייצר יתרון משמעותי בדקות הבאות כאשר הרבע הראשון הסתיים בתוצאה 22-20 לטובת אשדוד.

את הרבע השני הפועל "בנק יהב" ירושלים  פתחה עם רייט, מקי, טימור, גפני וגור אריה.  גור אריה עם לחימה אדירה מתחת לסל עם מהלך נפלא של בר טימור עם סל עבירות הורידו את ההפרש לנקודה בלבד.  הגנות קשוחות מצד שני הצדדים השאירו את התוצאה צמודה עם יתרון קל להפועל 30-29 חמש דקות לסוף המחצית הראשונה. מהלך הכולל בלוק של דונטה ודאנק ליאור אליהו העמיד את התוצאה על 39-37 להפועל כאשר התוצאה הסופית ברבע עמדה על 41-40 לאשדוד.

למחצית השניה העלתה הפועל את הלפרין, מקי, סמית', אליהו וג'ונס. עבירה מכוערת של רם אליאספור על ג'וזף ג'ונס הקנתה להפועל עבירה בלתי ספורטיבית עם 2 נקודות  מהקו של ג'ונס- יתרון 45-43 להפועל. מנקודה זו ואילך ההתקפה האדומה העלתה הילוך ונקודות של ג'ונס ודונטה העלו את הפועל ליתרון 8 הפרש שלוש דקות לסוף הרבע. הגנה טובה של הפועל לצד נקודות יפות של ג'ונס וטימור העלו את הפועל ליתרון שיא 61-49 להפועל.

הרבע הרביעי נפתח באותה צורה טובה כאשר היתרון זינק 69-51 שלוש דקות מפתיחת הרבע. אך 4 נקודות רצופות של אשדוד גרמו לדני פרנקו להזמין פסק זמן. ההתקפה האשדודית המשיכה עם התקופה הטובה וצימצה את  היתרון האדום ל-7 בלבד 2 דקות לסוף המשחק. אך החמישייה האדומה הראתה אופי והשאירה את הניצחון אדום בתוצאה 78-68.

Back to Top