משלימים את הסגל: הפועל מחתימה את הסנטר ג'וזף ג'ונס והפורוורד טוני גפני.

הנהלת הקבוצה הודיעה על השלמת הסגל עם צירופם של 2 החלקים החסרים בפאזל לקראת עונת 2014/15. הסנטר ג'וזף ג'ונס (28, 2.06) והפורוורד טוני גפני (29, 2.05) חתמו.

מאת: מערכת האתר - 13:24 | 08/09/2014 | (צילום: basket.co.il)

הנהלת הפועל ירושלים שמחה להודיע על השלמת הסגל לעונת 2014/15 עם החתמת הפורוורד טוני גפני (29,  2.05) והסנטר ג'וזף ג'ונס (28, 2.06)  .השחקנים החדשים צפויים להגיע  לארץ עוד השבוע  ולהשתתף כבר ביום שני הבא ברבע גמר טורניר ווינר.
טוני גפני הוא פורוורד איכותי ורב גווני ששיחק בעונה האחרונה בטלקום בון מהליגה הגרמנית וקלע 10.9 נק' ו5.3 ריבאונדים למשחק. הוא נבחר לחמישיית העונה בליגה הגרמנית, לחמישיית ההגנה שנתיים רצוף ולאולסטאר המקומי גם כן פעמיים.
ג'וזף ג'ונס הוא משחקני הפנים המגוונים והיציבים בליגה הספרדית והיורוקאפ בשנים האחרונות, שיחק ב2 העונות האחרונות במדי סרגוסה מהליגה הספרדית בה ניפק ממוצעים של: 9.3 נק' 4.6 ריב' למשחק.

מאמן הפועל ירושלים דני פרנקו: "שמח ששני השחקנים מצטרפים אלינו מיד עם החזרה שלנו ארצה. הרעב של שניהם להצליח איתנו, בשילוב האופי ואישיות שכ"א מהם מביא יעזרו להם להשתלב במהרה".
גיא הראל מנכ"ל הפועל ירושלים הוסיף:" זה לא סוד שחיפשנו שני שחקני פנים מגוונים שישלימו את הסגל הקיים בצורה הטובה ביותר. אני שמח שהצלחנו למצוא שניים כאלו שיכולים לשחק בכמה עמדות ויתאימו למרקם החברתי והקבוצתי שנבנה כאן. אלו 2 שחקנים מצויינים שאנו מאוד שמחים על הצטרפותם בהכירנו את הקהל הירושלמי ואת הקבוצה שנבנתה אין לי ספק שתהיה חגיגת כדורסל בארנה״

Back to Top