בר טימור חתם בהפועל לשלוש שנים

הגארד המבטיח בן ה-22 ישחק בשלוש השנים הקרובות במדים האדומים

מאת: מערכת האתר - 20:45 | 15/07/2014 | (צילום: דוברות הפועל ירושלים)

 

מועדון הכדורסל הפועל ירושלים עושה עוד צעד אל עבר העונה הקרובה  ומצרף לשורותיו  את הגארד המבטיח בר טימור בן ה-22. טימור, ששיחק בעונה האחרונה באלבה ברלין מגיע רעב להצלחה לאחר פציעה שהתגבר עליה. טימור הוא בוגר מחלקת הנוער של מכבי חיפה ושיחק בשורות הפועל תל אביב בה נתן עונה מצוינת עם ממוצעים של 8.1 נק', 3 אס' ב-38% מהשלוש למשחק בעונה הסדירה.

טימור הוא מהשחקנים הבודדים בארץ שצוטט כבר לפני ארבע שנים באתר "ספסל" כשאמר שהשאיפה שלו בקריירה הבוגרת היא לשחק בהפועל ירושלים ולא בקבוצות אחרות בארץ.

שחקן הפועל החדש אמר מיד לאחר החתימה: "אני שמח ונרגש לחזור לארץ ועוד יותר מרוצה שזה יהיה להפועל. אני עדיין צעיר מאוד ובתחילת הקריירה אבל מרגיש בר מזל להגשים כבר עכשיו את אחת השאיפות שלי ולשחק עבור המועדון הזה. המעבר לארנה והפרוייקט שנבנה כאן לטווח ארוך, נותנים לי את האמונה והתחושה שקורה כאן משהו גדול. מחכה כבר לפגוש את האוהדים המדהימים שלנו. יאללה הפועל !"

מאמן הפועל ירושלים דני פרנקו הוסיף: "אני שמח שבר מצטרף למשפחת הפועל ירושלים. בר מביא איתו את הרוח והרעב להצלחה שאנחנו רוצים בקבוצה. בר יתחבר מהר ובקלות לסגל שאנחנו בונים, ואני בטוח שהקהל שלנו יאהב את הגישה והרוח שהוא יביא איתו למגרש".

Back to Top