מכירת הכרטיסים לחצי גמר פיינל פור 2018

שעת פתיחת המכירה, המחירון ומדריך לרכישת כרטיס באמצעות המנוי. כל הפרטים בפנים

מאת: מערכת האתר - 17:17 | 06/06/2018 | (צילום: הפועל ירושלים)

מכירת הכרטיסים לחצי גמר פיינל פור ליגת ווינר סל 2018 תיפתח ביום חמישי 7.6 בשעה 11:00. משחק חצי הגמר ייערך ביום שני (11.6) בשעה 21:00 בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב, כשהפועל שלנו תפגוש את המנצחת בסדרה בין הפועל חולון להפועל אילת. מכירת הכרטיסים למשחק תהיה פתוחה למנויים בלבד, באמצעות האינטרנט ובשיטת כל הקודם זוכה.

המכירה תתבצע באתר הכרטיסים של הקבוצה בלבד באמצעות שם משתמש וסיסמא של בעל המנוי. במידה ואין ברשותכם את שם המשתמש והסיסמא יש לשלוח מייל עם שם המנוי ומס' הלקוח לכתובת המייל tickets@hapoel.co.il. אנו נאפס לכם את הסיסמא והיא תישלח אליכם במייל חוזר. את מספר הלקוח תוכלו למצוא על גבי המנוי. כל מנוי יוכל לרכוש כרטיסים כמספר המנויים שברשותו.

חשוב לציין כי כמות הכרטיסים מוגבלת מכיוון שהאירוע שייך למנהלת הליגה והכרטיסים מתחלקים בין הפועל לקבוצה היריבה בחצי הגמר. לפיכך, לא נוכל להבטיח שלכל מנוי יהיה כרטיס. מחירי הכרטיסים והקצאות היציעים התבצעו על ידי מנהלת הליגה.

מחירי הכרטיסים:

אולם/יציע

מחיר

יציע 5

80/50 ₪

יציע 6

80 ₪

יציע 4

100 ₪

יציע 7

100 ₪

יציע 3

130 ₪

יציע 8

130 ₪

אולם 5

130 ₪

אולם 6

130 ₪

אולם 4

160 ₪

אולם 7

160 ₪

אולם 8

250 ₪

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הסבר לרכישת כרטיסים:

1. היכנסו לאתר הכרטיסים שלנו בכתובת - http://bit.ly/hapoeltickets

2. בחרו ב"כניסה" בשורה העליונה של המסך והכניסו את מספר הלקוח המופיע על המנוי שלכם ואת הסיסמא האישית*

3. כעת תוכלו להיכנס לאירוע חצי גמר הגביע ולבחור את המקומות הרצויים על המפה. שימו לב - ללא הכנסת מספר הלקוח וסיסמא לא תוכלו לבצע את רכישת הכרטיסים 

 

על מנת לרכוש כמות כרטיסים שווה לכמות המנויים שברשותכם אנא עקבו אחר ההוראות הבאות:

- אחרי שבחרתם את המושבים הרצויים, עוברים להשלמת הזמנה.

- בשלב זה רואים על המסך את הכסאות שנבחרו. מנוי שיש בתיק הלקוח שלו עוד מנוי (או מספר מנויים) המשוייכים אליו, לא יוכל להמשיך באופן רגיל מכאן. בשלב הזה יופיע כפתור משמאל – "שיוך בעלים".

- לאחר הלחיצה עליו יופיעו מימין מס' שדות כמס' המנויים, עם שם ראש הקבוצה בכל השדות. על המנוי לשנות את השדות כך שבכל אחד יופיע שם אחר מהמנויים. לאחר מכן – אפשר להמשיך ברכישה כרגיל. חשוב לציין כי לאורך כל תהליך הרכישה הכסאות שנבחרו בהתחלה נשמרים.

במידה ושכחתם את הסיסמא האישית, שלחו מייל עם הפרטים האישים שלכם (שם, מספר לקוח, כתובת וטלפון) ל- tickets@hapoel.co.il והסיסמא תאופס במייל חוזר.

לפרטים נוספים ותמיכה טכנית חייגו 9675* (בין השעות 9:00-17:00) או כתבו מייל ל- tickets@hapoel.co.il

להתראות בפיינל פור,

יאללה הפועל!

jordan shoes for sale outlet yeezy

Back to Top