"המועדון הזה לא מוותר על תארים"

מאמן הקבוצה, עודד קטש, הוצג היום (ד') במסיבת עיתונאים

מאת: מערכת האתר - 18:19 | 28/02/2018 | (צילום: אורן בן חקון)

הפועל "בנק יהב" ירושלים קיימה היום (ד') מסיבת עיתונאים חגיגית במלון קראון פלזה בירושלים, בה הוצג עודד קטש, מאמן הקבוצה החדש. קטש, מאמן נבחרת ישראל, מונה בשבוע שעבר עד לתום עונת המשחקים 2018/2019.

"אני שמח להיות כאן, למרות שכמאמן וכקולגה קצת קשה לומר שאני שמח להגיע באמצע השנה. זה אף פעם לא המצב האידיאלי וזה בטח לא היה התכנון של אף אחד", אמר קטש בפתח דבריו. "יצא לי להיות בסיטואציה הזו בשני הצדדים ואני חושב שהפועל ירושלים הוכיחה שזה לא תואם את הציפיות שלה. הגעתי למועדון גדול ומכובד, עם הישגים בשנים האחרונות, מסורת והתנהלות. המועדון הזה עשה כברת דרך כדי להגיע למקום בו הוא נמצא וזו זכות גדולה להיות כאן, אתגר גדול ואני חושב שגם אני כמאמן עשיתי כברת דרך. אני מרגיש מוכן לאתגר ובטוח ביכולת שלי".

לשאלות בדבר ההבדל בין הקדנציה הראשונה שלו במועדון לזו הנוכחית ענה קטש: "על דבר אחד אני לא יכול להתווכח והוא שהפועל ירושלים זה מועדון גדול, זה היה לי ברור באופן חד משמעי. המועדון עשה כברת דרך משמעותית בשנים האחרונות ובמיוחד עם האולם החדש. הרגשתי את זה מהרגע הראשון כשדרכתי במלחה באימון הראשון. אני יודע מהן הציפיות במועדון בסדר גודל כזה ושאני צריך להוכיח את עצמי". קטש הרחיב לגבי המטרות של הקבוצה והבהיר: "חלק מהשינוי במועדון בשנים האחרונות הוא ההחלטה שלא מוותרים על שום תואר ואין את הפריבילגיה לעשות את זה". על הפוטנציאל של הקבוצה: "לסגל השחקנים הקיים יש פוטנציאל לעמוד במטרות שלנו, אבל כדי להפוך לקבוצה שמשחקת כדורסל טוב וראוי נצטרך להתרכז בשלב הראשון במשחקים הקרובים וכבר ביום ראשון מול בני הרצליה".

 

כבר ביום ראשון הקרוב (19:30) ניפגש בארנה למשחק הבכורה של קטש על הקווים נגד בני הרצליה.

לכרטיסים: https://bit.ly/HapoelGame18

 

Back to Top