אימון משותף עם מחלקת הנוער

הפועל ״בנק יהב״ ירושלים ערכה אמש אימון משותף עם ילדי מחלקת הנוער

מאת: מערכת האתר - 10:40 | 02/02/2018 | (צילום: שחר רגב)

הפועל "בנק יהב" ירושלים ערכה אמש אימון פתוח לכ-50 ילדים מקבוצות הנערים של המועדון, במסגרת פעילות "הטוטו למען הספורט בישראל" של "טוטו-ווינר" ומנהלת ליגת ווינר סל. הילדים התחלקו לתחנות, כאשר בכל אחת עבדו עימם השחקנים על אלמנט אחר של יסודות כדורסל. על האירוע פיקח עוזר המאמן, גרשון שרולוביץ. בסיום האירוע התקיים מפגש מרגש בין משפחת גדעוני לבין קבוצת הנערים שנקראה על שמו של ליאל גדעוני ז"ל, אשר נהרג במבצע "צוק איתן".

"שמחנו מאוד לארח את ילדי מחלקת הנוער לאימון משותף", אמר הקפטן יותם הלפרין, "זה קצת שובר שיגרה ומזכיר לנו שגם אנחנו היינו פעם בנעליים שלהם, כילדים צעירים עם תקוות לשחק כדורסל בצורה מקצוענית. גם אם זה לא שינה הרבה מבחינה מקצועית בשבילם, אני בטוח שזאת חוויה חיובית שהם ייקחו קדימה וזה משהו שמאוד חשוב לנו כמועדון כדורסל, לתת בחזרה לקהילה".

דניאל ששר, מנהל מחלקת הנוער של הפועל ירושלים: "כל אחד ואחד מהילדים שנמצא פה חולם להיות יום אחד על המגרש הזה בגופיה של יותם הלפרין, טרנס קינסי או ג'רום דייסון. בשבילם להיות בסיטואציה כזו שהם מתאמנים ועובדים איתם, זו התרגשות גדולה שמחברת אותם לחלום הזה. אני מאמין שזה נותן להם מוטיבציה עוד יותר גדולה לעבוד כדי להגשים את החלום שלהם".

לחצו כאן לגלריית התמונות המלאה בעמוד הפייסבוק של הקבוצה

Back to Top