שלוש נקודות לקראת רג׳יו אמיליה

הערב הפועל ״בנק יהב״ ירושלים נגד רגי׳ו אמיליה בפיס ארנה

מאת: מערכת האתר - 12:24 | 20/12/2017 | (צילום: דב הליקמן)

הערב הפועל ״בנק יהב״ ירושלים תארח את רג׳יו אמיליה (19:30, שידור בספורט 1) במסגרת המחזור ה-9 של היורוקאפ. האדומים מחפשים ניצחון שישאיר אותם בתמונה העליה לשלב הבא במפעל האירופי ואנחנו צריכים את התמיכה האדירה של הקהל מספר 1 בארץ לעשות זאת! לכרטיסים לחצו כאן. בפניכם שלוש נקודות לקראת המפגש הערב:

1. ״רג׳יו קבוצה מאוד מסוכנת ברמה ההתקפית״ אמר מודי מאור באימון המסכם של הפועל אמש. מאמן הקבוצה התייחס ליכולת של השחקן המוביל שלהם, אמדאו דלה-וולה שמוביל את הקבוצה עם 18 נקודות ביורוקאפ: ״דלה-וולה הוא חלק מרכזי ממה שהם עושים בהתקפה, בין אם זה מגיע בקליעה, בפיק-אנד-רול, או בהתקפות המעבר. ג׳יימס וויט הוסיף להם הרבה ברמת האיזון והוא גרם לזה שהם משחקים יותר טוב ברמה הקבוצתית״. מאור הוסיף שהמטרות של הפועל יהיו להגן על קשת השלוש ולא להפסיד במאבקים של הכדורים החוזרים. האיטלקים מגיעים לפיס ארנה כשהם במאזן 3-5 וגם הם מחפשים ניצחון בכדי לעלות לשלב הבא.

צפו בתקציר הניצחון של הפועל באיטליה בסיבוב הקודם:

2. אמש עבר סנטר הקבוצה, ריץ׳ האוול אורטוסקטפיה בברכו ע״י אורתופד הקבוצה, ד״ר עדי פרידמן. תקופת ההחלמה הצפוייה היא כחודשיים ועל חסרונו אמר מאור: ״ריץ׳ הוא שחקן חשוב להפועל. אנחנו אוהבים אותו ומאחלים לו החלמה מהירה. לשמחתנו הניתוח עבר בהצלחה והוא במצב רוח טוב. אנחנו כולנו עם הפנים קדימה לגבי שיקום חיובי. הסגל שלנו הוא סגל עמוק ואין וואקום בכדורסל. זאת הזדמנות לאנשים אחרים להוכיח את עצמם ולהרים את הכפפה״.

יודעים מי יהיה הקלעי המוביל של הפועל הערב? השתתפו באתגר בלאק ואולי תזכו בשובר על סך 100 שקלים!

3. אנחנו מזמינים אתכם להגיע מוקדם לפיס ארנה ולהנות מהפנינג חנוכה לכל המשפחה החל מהשעה 17:30. עמדת צילומי מגנטים עם אריה, משחקי כדורסל, קעקועים ואיפור, עמדות יצירה ועוד יחכו לכם מהשעה 17:30 בארנה. וגם, 1,000 הראשונים יקבלו מתנה!

Back to Top