הפועל נכנעת לבאיירן במינכן

הפסד חוץ להפועל ״בנק יהב״ ירושלים מול באיירן מינכן ביורוקאפ

מאת: מערכת האתר - 23:32 | 13/12/2017 | (צילום: FC Bayern Basketball)

הפועל ״בנק יהב״ ירושלים נכנעה 111-85 לבאיירן מינכן בגרמניה במסגרת המחזור ה-8 של היורוקאפ. הגרמנים פתחו את המשחק מעולה ליתרון דו-ספרתי אך ברבע השלישי האדומים הצליחו לחזור למשחק עד ל-4 נקודות הפרש. מאמן באיירן לקח טיים אאוט ומשם הקבוצה הגרמנית לא עצרה עד סוף המשחק. במוצ״ש הפועל תארח את הפועל חולון למשחק ליגה וברביעי הבא תגיע רג׳יו אמיליה לפיס ארנה למשחק מכריע במפעל האירופי.

תקציר:

"קשה מאוד לשחק מול באיירן", סיכם המאמן מודי מאור. "אני גאה מאוד בקבוצה שלי, באיך ששיחקנו ברבע השלישי, לא ויתרנו. לא הצלחנו לשמור את זה, באיירן עשתה התאמות והוציאה אותנו מהמשחק. נתנו לשופטים להשפיע עלינו ועל ההחלטות שלנו. אני חושב שבאיירן קבוצה מאומנת מאוד שמשחקת ברמה גבוהה מאוד בשני הצדדים של המגרש. אני גאה מאוד בקבוצה ואיך שהיא התמודדה במחצית השנייה. אני גאה מאוד ברבע השלישי שלנו. אני חושב שיצאנו ושיחקנו יוצא מן הכלל ובצורה חזקה ועשינו התאמות נכונות. לא הצלחנו לשמור על זה, באיירן עשתה את ההתאמות הנכונות בצד ההגנה והוציאה אותנו מהמשחק. איבדנו את קור הרוח שלנו וזה השפיע על קבלת ההחלטות שלנו ואיך שהוצאנו את הדברים לפועל".

סטראטוס פרפורגלו שהיה הקלע המוביל של הפועל אמר בסיום המשחק: "לא הצלחנו לעצור אותם. ניסינו לחזור ברבע השלישי, אבל בסוף ספגנו תוצאה כואבת מול קבוצה טובה. חייבים להסתכל קדימה. זה אפשרי לנצח את רג'יו אמיליה וגלאטסראיי. חייבים לעשות את המיטב כמו שאנחנו תמיד עושים".

פרפרוגלו וקינסי הוביל את קלעי הפועל עם 19 נקודות, לוקאס הוסיף 13 נקודות, דייסון קלע 11 נקודות ו-רוברטס תרם 10 נקודות. אצל באיירן, ברת׳אל קלע 21 נקודות.

Back to Top