שלוש נקודות לקראת מפגש החוץ מול בוצ׳דנוסט

הערב הפועל ״בנק יהב״ ירושלים תתארח אצל בודצ׳נוסט במסגרת היורוקאפ

מאת: מערכת האתר - 14:29 | 06/12/2017 | (צילום: אורן בן חקון)

הערב הפועל ״בנק יהב״ ירושלים תפגוש בפודגוריצה את בודצ׳נוסט למשחק שהאדומים חייבים לנצח. המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ ספורט 1 החל מ-19:50. בפניכם שלוש נקודות לקראת המפגש:

1. ״המצב בטבלה שלנו מאוד ברור, הפסדנו להם בבית ואנחנו צריכים לנצח בחוץ״ אמר מודי מאור ערב היציאה של הקבוצה למונטנגרו. מאמן הקבוצה התייחס לסגנון המשחק של היריבה כשאמר: ״הם משחקים בקצב מאוד מהיר ואנחנו נצטרך לעשות עבודה טובה בירידה להגנה ולשלוט בקצב של המשחק״. מאור התייחס גם לשחקן המוביל בבודצ׳נוסט, נמניה גורדיץ׳ שקולע 12.2 נקודות למשחק ביורוקאפ: ״גורדיץ׳ הוא השחקן המרכזי והוא היוצר המרכזי שלהם בעיקר בפיק-אנד-רול״. שחקן הרכש החדש של האדומים, רונלד רוברטס יעמוד לראשותו של מאור לראשונה העונה וגם טרנס קינסי שלא נרשם במשחק הליגה האחרון ביום ראשון.

2. בודצ׳נוסט מגיעה למשחק הערב אחרי שלושה הפסדי יורוקאפ רצופים והם ירצו לעצור את המגמה השלילית. הקבוצה מחזיקה במאזן 3-3 ביורוקאפ ובמקום הראשון בליגה האדריאטית עם מאזן 1-9. מאמן היריבה אלכסנדר דז’יקיץ' התייחס למשחק: "ירושלים היא מבחן גדול עבורנו וקבוצה אחרת משהכרנו. יש לה מאמן חדש, שני שחקנים חדשים, ושניים נוספים שלא שיחקו נגדנו בישראל. מדובר בסגל מנוסה מאוד. המפתחות מבחינתנו יהיו למנוע התקפות מתפרצות, להפריע לקלעים מחוץ לקשת, וברור שלמנוע את הפיק-אנד-רול, שזה הלחם והחמאה שלהם".

3. ג׳רום דייסון קלע שלשה אחת לפחות בחמשת משחקי היורוקאפ האחרונים והוא מגיע למשחק הערב לאחר האכזבה במשחק הליגה נגד מכבי תל אביב בו קלע שלוש נקודות בלבד. דייסון סיפר לתקשורת ערב היציאה למונטנגרו שמבחינתו הוא ימשיך להתכונן ולגשת למשחק כמו בכל משחק אחר: ״דיברנו על המשחק הזה ואנחנו יודעים כמה הוא חשוב. אישית, אני מנסה לגשת לכל משחק אם זה באירופה או בליגה הישראלית באותה גישה״. דייסון הוא הקלע המוביל של הפועל ביורוקאפ עם 14.7 נקודות למשחק.

גם הערב אנחנו ממשיכים את שיתוף הפעולה שלנו עם בר 55 במתחם היס פלאנט ירושלים ומזמינים אתכם לצפייה משותפת של המשחק עם הטבה מיוחדת לאוהדי הפועל שיגיעו עם חולצה אדומה - 1+1 על הבירות!

Back to Top