הפועל מארחת את אופיר אלמז ומשפחת להב

במסגרת הפעילות הקהילתית של הפועל ״בנק יהב״ ירושלים שמחנו לארח במשחק היורוקאפ האחרון את אופיר אלמז ומשפחת להב

מאת: מערכת האתר - 13:55 | 16/11/2017 | (צילום: אורן בן חקון)

במשחק היורוקאפ האחרון אירחנו את משפחת להב. רועי להב נפטר לפני חודש וחצי לאחר שהתמודד עם פציעה מתאונת דרכים. רועי היה בחור שמח, חברותי ומלא בתקווה, אוהד הפועל בכל הנשמה, שגם זכה לחגוג עם הפועל את שתי האליפויות שלה. רועי היה אוהד מסור של הקבוצה, הקפיד לצפות בכל משחקי הקבוצה, לעודד ולתמוך מרחוק, גם כאשר שהה בארצות הברית במסגרת הטיפולים. יהי זיכרו ברוך.

משפחתו של רועי העניקו, בטקס הקהילה לזכרו של עזרא בליליוס ז”ל, את המתנות לאופיר אלמז. אופיר בן 15, מהיישוב אדם נלחם במחלת הסרטן כשנתיים. כשיגדל, חולם אופיר להיות מנכ"ל אלעל ולקנות מתנות לכל הילדים חולי הסרטן. נאחל לאופיר החלמה מהירה!

אופיר הוזמן למרכז הפרקט בכדי לקבל את המתנות הבאות: סט מצעים מתנת ויסמן, תכשיט בעיצוב אישי עם סמל הקבוצה מתנת צחי אידליץ מחברת קאטינג ארט, ארוחת בוקר משפחתית מתנת ארומה אספרסו בר, שובר 100 ₪ לחנן מכשירי כתיבה, ארוחה משפחתית במפגש השיח בתלפיות מתנת משפחת נאור, זוג משקפי שמש מתנת דר' לוינגר, ארוחה משפחתית במסעדת השף "רוזה בהר" בשורש מתנת משפחת ארמוזה, תיק מתנת ספורט 1 ושלל מוצרי הקבוצה.

העניקו לאופיר את המתנות: חגי ודורית, הוריו של רועי ועדי ואלעד, אחיו של רועי. נחום ואריה ויסמן – בעלים של שומרת הזורע. שי לי כהן - ספורט 1. פרופ דן טרנר - מנהל המכון לגסטרו ילדים. ירון ויפעת ארמוזה הבעלים של מוזה בהר.

Back to Top