שלוש נקודות לקראת משחק היורוקאפ

שלוש נקודות לקראת משחק היורוקאפ הערב של הפועל ״בנק יהב״ ירושלים נגד באיירן מינכן

מאת: מערכת האתר - 14:16 | 25/10/2017 | (צילום: אורן בן חקון)

הפועל ״בנק יהב״ ירושלים מארחת את באיירן מינכן הערב בפיס ארנה במטרה לרשום ניצחון ראשון העונה ביורוקאפ. בכדי להתכונן לקראת המשחק החשוב, הנה שלוש נקודות:

1. אלכסנדר (סשה) ג'ורג'ביץ' מאמן היריבה, בחר לפתוח את התייחסות שלו למשחק הערב דווקא לגבי הקהל הירושלמי כשאמר: ״יש להם אוהדים אדירים שיוצרים אווירה מצוינת בכל משחק ביתי. הם השחקן השישי של הקבוצה״. המשחק החשוב הערב הוא הזדמנות לקהל האדום להראות שוב את כוחו מול יריבה מהטופ האירופי. אם עדיין אין לכם כרטיסים להערב, לחצו כאן! סטראטוס פרפרוגלו התייחס גם כן לקהל כשאמר: ״אנחנו רוצים להשיג את הניצחונות בבית ולגרום לקהל שלנו גאווה״.

אתגר בלאק יוצא לדרך! נחשו מי מבין שחקני הפועל יקלע את השלשה הראשונה במשחק ואחד המנחשים נכונה יזכה בשובר לבלאק סניף שרובר! להשתתפות לחצו כאן

2. לפני המשחק, הפועל תערוך טקס הוקרה לאמיר מוטפצ'יץ' שמשמש כיום כעוזר מאמן באיירן מינכן. מוטפצ'יץ' שיחק בעברו במדי הפועל בין השנים 1989-1991 והיה אהוב מאוד על הקהל האדום באולם מלחה. מוטפצ'יץ' יקבל את גופיה מספר 6 איתה שיחק.

3. מי שעוד יפגוש פנים מוכרות הוא יותם הלפרין ששיחק במדי באיירן בעונת 2012/13 לפני שהצטרף להפועל. "אני עדיין בקשר עם האנשים בבאיירן” אמר הקפטן האדום והוסיף, ״אני חושב שמבחינת כדורסל זאת לא הייתה השנה הכי טובה שלי אבל זו השנה שלמדתי ממנה הכי הרבה. זה מועדון שהוא מהטופ של הטופ שנמצא בחסות מועדון הכדורגל שלהם שאין צורך להסביר מה זה אומר. אני בטוח שנראה אותו בשנים הבאות בטופ האירופי״. עד כה העונה, הקבוצה הגרמנית מחזיקה במאזן מושלם 0-2 ביורוקאפ עם ניצחונות על גלאטאסריי (חוץ) ולייטקביליס (בית). בליגה, באיירן במאזן 1-5 והיא מגיעה הערב לפיס ארנה אחרי ניצחון חוץ 83-85 על אייסברן ברמרהאבן.

Back to Top