״אנחנו חוזרים לארץ כקבוצה טובה יותר״

קציקאריס והלפרין מסכמים את מסע האימונים בספרד

מאת: מערכת האתר - 08:54 | 25/09/2017 | (צילום: מערכת האתר)

היום (שני) תחזור הפועל ״בנק יהב״ ירושלים לישראל לאחר מסע הכנה בין 11 ימים בספרד. את המסע סיים הפסד לבאסקוניה אך למרות התוצאה מאמן הקבוצה, פוטיס קציקאריס סיכם את המסע בצורה חיובית: "שיחקנו נגד קבוצת יורוליג באולמה הביתי, שבוע לפני תחילת העונה, אבל רצינו מבחן קשה. במשך 20 דק' היינו במשחק. זה היה עניין של זמן, בהתחשב בעובדה שהיינו בלי ליאור אליהו (חזר לארץ עקב מות סבו) ובר טימור (חולה), ששיחקו דקות רבות במשחקים הקודמים, ושהייתה לנו רוטציה קצרה, כי באסקוניה קבוצה מאוד פיזית ועמוקה".

"ראיתי הרבה דברים חיוביים הערב, אבל גם הרבה דברים שצריך לתקן", סיכם המאמן, "את הזמן והאימונים שנותרו לנו ננצל כדי לתקן את הדברים האלה, אבל באופן כללי אני מאוד מרוצה ממסע המשחקים הזה. שיחקנו משחקים ברמה גבוהה, והשתמשנו בהם כדי לראות את הכימיה בין השחקנים, לבחון הרכבים שונים ותגובות תוך כדי משחק, כך שלדעתי זה היה מסע משחקים מאוד חיובי מבחינתנו".

קפטן הקבוצה, יותם הלפרין הסכים עם מאמנו והוסיף: "אני חושב שהיה מחנה טוב. התקדמנו תוך כדי תנועה, וזה הכי חשוב מבחינתנו. היו לנו 11 ימים ללמוד אחד את השני, ואני חושב שאנחנו במצב הרבה יותר טוב מזה שהיינו בו כשהתחלנו את המחנה. את המשחק היום אפשר לחלק ל-2. החצי הראשון היה טוב, שלטנו יחסית בקצב והצלחנו לשחק את הכדורסל שאנחנו רוצים. ובחצי השני העייפות שלנו והעומק שלהם הכריעו. החיסורים שלנו פגעו בנו, ולא הצלחנו לעמוד בקצב שלהם, אבל אנחנו לוקחים את המחנה הזה בכללותו, ואני חושב שבסך הכול הוא תרם לנו הרבה. אנחנו חוזרים לארץ כקבוצה יותר טובה ומתחילים את ההכנות לקראת תחילת העונה".

בשבוע הבא (יום שני, 2/10 - 18:45) תפגוש הקבוצה את עירוני נהריה ברבע גמר גביע ווינר שיערך באולם טוטו חולון. אוהדי הפועל ישבו באזור D. לכרטיסים לחצו כאן: https://tinyurl.com/HapJerSupporters

עוד לפני זה, אנחנו מזמינים אתכם להפנינג פתיחת העונה המסורתי ביום חמישי (28.9) החל מהשעה 18:00 במתחם התחנה הראשונה בירושלים. בואו לפגוש את השחקנים החדשים, להצטלם עם צלחת האליפות ואריה, הפעלות לילדים והפתעה מיוחדת לאוהדים!

Back to Top