"נמשיך לעבוד כמו אלופים"

פוטיס קציקאריס הוצג רשמית כמאמן הפועל "בנק יהב" ירושלים

מאת: מערכת האתר - 08:52 | 21/07/2017 | (צילום: דני מרון)

הפועל "בנק יהב" ירושלים הציגה אמש באופן רשמי את מאמן הקבוצה החדש, פוטיס קציקאריס, במסיבת עיתונאים.מאמן נבחרת יוון לשעבר החליף את סימונה פיאניג'אני, שהוביל את הקבוצה לזכייה באליפות המדינה ובגביע ווינר סל אשתקד ולחצי גמר היורוקאפ. "אני נרגש מאוד להיות כאן", פתח קציקאריס את מסיבת העיתונאים והוסיף, "אני שמח לקחת חלק בהתקדמות של המועדון השאפתני הזה ולהיות חלק מהמשפחה ומהחזון שיש למועדון הזה. אני נשאל הרבה על המטרות לעונה הקרובה, אבל זה עוד מוקדם מדי ורק קוסם יוכל לענות על שאלה כזו. אנחנו בשלב מוקדם של ההכנה, אני שמח שהרבה שחקנים שלנו חוזרים לעונה נוספת ונמשיך לעבוד כמו אלופים. אני אוהב את דרך המחשבה והחזון שיש לנו לקברניטי המועדון לגבי העתיד, לאורי אלון, גיא הראל ולי מחשבה דומה".

"בעונה שעברה הייתה לי הזכות לאמן בליגה הטובה ביותר באירופה, הליגה הספרדית התחרותית. עבדתי עם כוכבים גם בתקופה שלי בנבחרת יוון. אני עוד צריך ללמוד ולהכיר טוב יותר את החומר האנושי שלי כדי שאוכל לעבוד איתם ולבסס אמון. מעבר לעניין המקצועי, אני מאמין שמאמן צריך להיות קרוב לשחקנים. הקבוצה היא שעושה את השחקנים ולא הפוך".

"לכל קבוצה בעולם יש נקודות תורפה, אפילו לווריירס. גם אחרי ניצחונות ואפילו זכיות באליפות, תמיד צריך לראות איך אפשר להשתפר. אני שמח מאוד על ההמשכיות, אנחנו נבנה קבוצה חזקה יותר מהשנה שעברה. אנחנו מאמינים מאוד בסגל שלנו וחושבים שהוא יכול ללכת עד הסוף ביורוקאפ. עם התמיכה מהקהל, נגיע להישגים יפים".

צפו במסיבת העיתונאים המלאה:

Back to Top