בנק יהב ואלופת המדינה ימשיכו בשיתוף הפעולה

בנק יהב ואלופת המדינה הפועל ירושלים ימשיכו בשיתוף הפעולה בשלוש השנים הקרובות

מאת: מערכת האתר - 18:35 | 20/07/2017 | (צילום: דני מרון)

בנק יהב ואלופת המדינה הפועל ירושלים ימשיכו בשיתוף הפעולה בשלוש השנים הקרובות. שם הקבוצה הרשמי ימשיך להיות הפועל "בנק יהב" ירושלים ולוגו הבנק יתנוסס על גופיות השחקנים בכל משחקי הקבוצה בשלוש השנים הקרובות.

מנכ"ל הקבוצה, גיא הראל: "זו הזדמנות מצוינת להודות למר שאול גלברד וצוות "בנק יהב" על התמיכה שהם מעניקים לקבוצה. התמיכה הזו באה לידי ביטוי יום יום בשיתוף פעולה סביב נושאים קהילתיים ופעילויות למחלקת הנוער. מדובר בברית אסטרטגית בכל המובנים ואנחנו שמחים שיש לנו שותף לדרך שרואה איתנו עין בעין את החשיבות של הישגים על המגרש אך גם ובעיקר מחוצה לו".

שאול גלברד – מנכ"ל בנק יהב הוסיף:" אנחנו שמחים להמשיך את שיתוף הפעולה ארוך הטווח עם הפועל ירושלים, ולהיות נותני החסות הראשיים של הקבוצה גם בשנים הבאות. בשלוש השנים האחרונות בהן בנק יהב משמש כנותן החסות הראשית, הגיעה הפועל שלוש פעמים לגמר הפיינל פור, זכתה בשתי אליפויות (כולל אליפות ראשונה!) ובעונה האחרונה הגיעה גם לחצי גמר היורוקאפ. בנק יהב רואה בשיתוף פעולה זה בראש ובראשונה חיבור ישיר לערכיו וליעדיו. מצאנו בהפועל שותף נאמן לפעילות ולמעורבות בקהילה, ערכים שגם הקבוצה שמה בראש מעייניה, לצד התחרות הספורטיבית עצמה. החיבור לקהילה – תוך מסורת של נתינה, משותף לשני הגופים ובנק יהב פועל במסגרת זו בתמיכה בקבוצות נוער מקרב שכבות מוחלשות, ובפעילויות רבות נוספות המעניקות לבני נוער העצמה במסגרת פעילות ספורטיבית. חשוב מאוד להתייחס גם לייחודיות של העיר ירושלים. בנק יהב הוא הבנק היחיד שכל מטהו והנהלתו שוכנים בבירת ישראל. הוא הבנק הירושלמי היחיד בנוף הבנקאות בארץ כך שהחיבור עם הקבוצה הוא טבעי".

Back to Top