שיחה ראשונה עם יוגב באדום

צפו בראיון הבלעדי עם הגארד הישראלי החדש/ישן שלנו - יוגב אוחיון

מאת: מערכת האתר - 16:10 | 17/07/2017 | (צילום: מערכת האתר)

למה בחרת לקיים את הראיון הזה עכשיו?

מחר מתחילים קמפיין של הנבחרת ולי היה חשוב לשים את כל הדברים על השולחן במטרה שאתרכז אך ורק במשימה של הנבחרת, ושיגיע הזמן של ירושלים בתחילת ספטמבר, נתחיל לעבוד שם.

מה גרם לך לבחור בהצעה של הפועל?

 אחרי 6 שנים נפלאות במכבי, קיבלתי הצעה מאוד קוסמות ומכובדת מהפרוייקט של אורי. אני מאוד מעריך את מה שעושים פה, את כל החזון, הבנייה והארנה. אני חושב שאין שחקן שלא חולם לשחק באולם מלא עם קהל תומך. בתור יריב שתמיד הגעתי לשם, נהניתי מהאווירה וממה שנבנה במקום הזה.

מה דעתך על הסגל שנבנה?

במהלך הקריירה שיחקתי בקבוצות עם ריבוי גארדים. מבחינתי אני מאוד אשתלב עם כולם, אין לי ספק בכך. בייחוד בעונה ארוכה, כמו שצפויה לנו, נצטרך את כולם בכל רגע נתון. אני מבטיח לכם שאני שחקן קבוצתי, לא תהיה לי בעיה עם אף אחד ולא אף אחד לא תהיה בעיה איתי. להיפך, אנחנו נהיה כולם צוות נהדר ביחד.

מה הציפיות שלך מהעונה הקרובה?

ברמה הקבוצתית, אין ספק שבמועדון, מהראיה מהצד עד עכשיו, תמיד שואפים להגיע לכל גמר ומשם הדרך פתוחה. אני חושב שהמסורת שנבנת כאן היא מסורת של לקיחת תארים וזה דבר שמאוד קסם לי. ברמה האישית, אני חושב שמה שיבקשו ממני לעשות אני אעשה. אני בשלב בקריירה שחשוב לי מאוד התארים והמדד האישי פחות.

מה שונה בך היום מאז התקופה הקודמת שלך באדום?

עברתי כברת דרך ארוכה מאז. אני חושב שיותר מהכל התבגרתי ועיצבתי את האופי שלי כשחקן בוגר יותר. מבחינה מקצועית, אני חושב שאני יכול לתרום ממה שהייתי לפני שש שנים ורוח חדשה.

דיברת עם ליאור ויותם? מה הם אמרו לך?

לפני שחתמתי בהפועל דיברתי איתם והם סיפרו לי שבראש ובראשונה אני אצטרך להיות מוכן לגור איתם באותה דירה וזה לא יהיה קל. הם סיפרו לי על המקום רק דברים טובים, שבאמת זה מקום אחר עם אווירה מאוד טובה. חברה מאוד טובים לעבוד איתם ואני כולי נרגש.

איך היתה השיחה עם המאמן החדש, פוטיס קציקאריס?

ישבנו כשניפגשתי עם גיא, המאמן בא ויצא לנו להכיר. קודם כל בתור בן אדם הוא מאוד נחמד. יצא לנו לשבת ולדבר על הציפיות, על מה הולך להיות במהלך העונה ומאוד התרשמתי. כנראה שיש לנו מאמן טוב.

איזה השפעה היתה לאוהדים של הפועל על החזרה שלך?

בתור שחקן יריב שאתה מגיע לארנה עם אווירה כזאת, אני מאמין שכל שחקן רוצה שהקהל הביתי שלו יעודד, יאהב ויחבק בצורה שהאוהדים של הפועל עושים. אני חושב שהם עושים עבודה מדהימה ויש להם כח אדיר. הדחיפה שהם נותנים פשוט אדירה.

Back to Top