פוטיס קציקאריס הוא מאמנה החדש של הפועל

הפועל ירושלים גאה להודיע על מינויו של פוטיס קציקאריס כמאמן הראשי של הקבוצה

מאת: מערכת האתר - 17:53 | 28/06/2017 | (צילום: מערכת האתר)

הפועל ירושלים גאה להודיע על מינויו של פוטיס קציקאריס כמאמן הראשי של הקבוצה. המאמן היווני המוערך שחתם היום בהפועל ל-3 עונות החל את קריירת האימון שלו באא"ק אתונה (יוון) כעוזרם של דושאן איבקוביץ' ודראגן סאקוטה, ולאחר מכן קיבל את משרת המאמן הראשי ב-2003. קציקאריס המשיך לאמן בדינמו סנט פטרסבורג (רוסיה), אריס סלוניקי (יוון), ולנסיה (ספרד), בילבאו (ספרד) ולוקומוטיב קובאן (רוסיה). את העונה האחרונה סיים כמאמנה של מורסיה (ספרד) ובעברו אף קדנציה של שנתיים כמאמן הנבחרת יוון.

הישגיו של קציקאריס כוללים הגעה לגמר הליגה היווני עם אא"ק אתונה (2005), גמר הליגה הספרדית עם בילבאו (2011), וגמר היורוקאפ עם בילבאו בעונת 2013 שזיכתה אותו גם בתואר מאמן העונה ביורוקאפ של אותה שנה.

"אני מאוד שמח להצטרף להפועל ירושלים" אמר המאמן והוסיף: "מדובר במועדון עם חזון ברור לגבי השתפרות תמידית במפעלים המקומים והאירופאים. אני רוצה להודות לבעלי הקבוצה, אורי אלון, על ההזדמנות לעזור למועדון להמשיך לצמוח ולהתפתח. הייתי כאן בעונה שעברה עם לוקומוטיב קובאן והתרשמתי מאוד מהאווירה והאוהדים. הפעם אני אהיה בצד שלהם ואני מצפה כבר לפגוש אותם. אני בטוח שתהיה לנו עונה מרתקת אבל עכשיו זה הזמן להתחיל לעבוד. יאללה הפועל!"

לרכישת מנוי למשחקי הבית של אלופת המדינה לשנת 2017/18 לחצו כאן

Back to Top