פרטים על מכירת כרטיסים לגמר הפיינל פור

ביום חמישי 16.5 הפועל "בנק יהב" ירושלים תפגוש את מכבי חיפה בגמר הפיינל פור בתל אביב

מאת: מערכת האתר - 08:53 | 13/06/2017 | (צילום: דב הליקמן)

מנויים יקרים, היום (שלישי 13.6) בשעה 12:00 תיפתח מכירת הכרטיסים לגמר הפיינל פור שיערך ביום חמישי (15.6 - 21:00) הקרוב בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב. המכירה הינה למנויים בלבד על בסיס כל הקודם זוכה. הרכישה היא בהתאם לכמות המנויים ועד גמר המלאי בקישור הבא בלבד: http://bit.ly/hapoeltickets

לתשומת לבכם כמות הכרטיסים שהוקצתה לקבוצה נמוכה מכמות המנויים של הפועל.

המכירה תתבצע באמצעות האינטרנט בלבד ואין טעם להתקשר או להגיע למשרדי המועדון. המקומות על פי הקצאת מנהלת הליגה ובחלוקה שווה מול היריבה. מחירי הכרטיסים נקבעו על ידי מנהלת הליגה. כל מנוי יכול לרכוש עד כמות כרטיסים השווה לכמות המנויים ברשותו. אוהדי הפועל ישבו ביציעים 9-10-11-12-1-2.

הסבר רכישת כרטיסים:

1. היכנסו לאתר הכרטיסים שלנו בכתובת - http://bit.ly/hapoeltickets

2. בחרו ב"היכנס" בשורה העליונה של המסך והכניסו את מספר הלקוח המופיע על המנוי שלכם ואת הסיסמא האישית*

3. כעת תוכלו להיכנס לאירוע הפיינל פור ולבחור את המקומות הרצויים על המפה 

ללא הכנסת מספר הלקוח וסיסמא לא תוכלו לבצע את רכישת הכרטיסים 

בכדי לרכוש את כמות הכרטיסים ככמות המנויים שברשותכם אנא עקבו אחרי ההוראות הבאות:

אחרי שבחרתם את המושבים הרצויים, עוברים להשלמת הזמנה, בשלב זה רואים על המסך את הכסאות שנבחרו. מנוי שיש בתיק הלקוח שלו עוד מנוי (או מספר מנויים) המשוייכים אליו, לא יוכל להמשיך באופן רגיל מכאן. בשלב הזה יופיע כפתור משמאל – "שיוך בעלים", אחרי הלחיצה עליו יופיעו מימין מס' שדות כמס' המנויים, עם שם ראש הקבוצה בכל השדות. על המנוי לשנות את השדות כך שבכל אחד יופיע שם אחר מהמנויים המשוייכים. לאחר מכן – אפשר להמשיך ברכישה כרגיל. חשוב לציין כי לאורך כל תהליך הרכישה הכסאות שנבחרו בהתחלה נשמרים.

* במידה ושכחתם את הסיסמא האישית, שלחו מייל עם הפרטים האישים שלכם (שם, מספר לקוח, כתובת וטלפון) ל- tickets@hapoel.co.il והסיסמא תאופס במייל חוזר.

Back to Top