הערב חצי גמר פיינל פור

הפועל "בנק יהב" ירושלים תשחק הערב חצי גמר הפיינל פור נגד מכבי ראשון לציון

מאת: מערכת האתר - 08:47 | 12/06/2017 | (צילום: ספי מגריזו)

הפיינל פור הגיע! הפועל "בנק יהב" ירושלים תפגוש הערב את מכבי ראשון לציון בחצי הגמר הפיינל פור. המשחק יערך בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב וישודר החל מ-18:45 בערוץ הספורט.

צפו בפרומו למשחק הערב:

אמש שחקני הפועל ערכו את אימון הערב בפיס ארנה בירושלים ולאחר מכן, טרוויס פיטרסון, ליאור אליהו וסימונה פיאניג'אני נסעו להיכל בתל אביב בכדי לענות לשאלות התקשורת לקראת המפגש הערב.

"אנחנו יודעים מה המשמעות של פיינל פור" אמר אליהו והוסיף, "ואין פה פייבריטיות. אנחנו מגיעים למשחק מאוד קשה מול קבוצה שניצחה את אילת שסיימה במקום השני אבל במהלך העונה היתה במקום הראשון בחלק גדול. אנחנו צופים משחק מאוד קשה מחר". צפו בדבריו המלאים של הפורוורד הישראלי:

טרוויס פיטרסון גם כן התחייס ליריבה כשאמר שיש הרבה דימיון בין נהריה לראשון והקבוצה תהיה חייבת לשחק עם אותה רמת אנרגיות כמו בשלושת המשחקים האחרונים. הפורוורד הוסיף: "הם מאוד אגרסיבים ונלחמים קשה בזמן המשחק ככה שנהיה חייבים להשוות את רמת האינטנסיביות שלנו בצד ההגנתי. בהתקפה להתמקד במה שאנחנו עושים הכי טוב ולהניע את הכדור. שאנחנו עושים את זה, יש לנו הרבה נשקים לשימוש". צפו בדבריו:

מאמן הקבוצה, סימונה פיאניג'אני אמר לתקשורת: "נתכונן היטב ונתרכז בעצמנו. עברנו סדרה מתישה והאווירה הפעם תהיה שונה. ניצחנו בשלושת המשחקים האחרונים ואנחנו מגיעים עם הרבה ביטחון. התכוננו ליריבה חזקה שמשחקת עם הרבה כח". צפו בדבריו:

 

Back to Top