ג'רלס נבחר לחמישית העונה

לקראת הפיינל פור נערכו היום מסיבת עיתונאים וטקס מצטייני העונה של מנהלת הליגה

מאת: מערכת האתר - 14:13 | 09/06/2017 | (צילום: דב הליקמן)

מסיבת העיתונאים לקראת פיינל פור 2017 נערכה היום (שישי) בצהריים במתחם "סינמה סיטי" בהשתתפות נציגי ארבע העולות לחצי הגמר. האדומים ישתתפו במשחק המוקדם ביום שני בהיכל מנורה מבטחים בשעה 18:45 נגד מכבי "ראנד מדיה" ראשל"צ. 

יותם הלפרין, קפטן הפועל "בנק יהב" ירושלים נשאל על נושא הפייבורטים: "ידעתי שאקבל שאלה על זה שאנחנו פייבוריטים. להזכירכם, בחודש האחרון לא ידענו אם אנחנו בפלייאוף או לא. אף קבוצה פה לא פייבוריטית באירוע הזה. הקבוצות שסיימו במקום הראשון והשני בצורה די בולטת כלל לא נמצאות פה, כך שהכל פתוח, בטח במשחק אחד. מגיע לאריק אלפסי ועירוני נהריה מברוק גדול, הם היו מרחק נגיעה מלהיות פה במקומנו. קשה לדעת איך זה יתפתח ולאיזה כיוון זה יילך, נשתדל להביא את כל העומק שלנו ולראות אילו הרכבים יתאימו נגד ראשל"צ. הם קבוצה מאוד חזקה ומסוכנת, יש להם הרבה עומק, בטח בגיזרת הישראלים. יהיה משחק קשה מאוד. הכל הולך הפוך כרגע בליגה ואני בטוח שגם בפיינל פור יהיו הפתעות".

המאמן סימונה פיאניג'אני נשאל על תוכנית המשחק: "קודם כל, אני חושב שאנחנו צריכים לבוא עם הדברים שלנו לפיינל פור, בלי לשנות יותר מדי. אנחנו צריכים להשתמש בדייסון ולקרוא מה ההגנה נותנת. למשחק כזה יש כמה תסריטים, לא אחד. נרצה לשים לחץ על ההגנה. אם נוכל לעשות נקודות במעבר, זה כמובן יעזור לנו. אני גאה מאוד בשחקנים שלי, הם התמודדו עם פציעות והגיעו לקו הגמר בכל המפעלים. החבר'ה האלו עשו עונה יוצאת מן הכלל ואני גאה להיות המאמן שלהם".

לאחר מסיבת העיתונאים, נערך טקס מצטייני העונה 2016-17 של מנהלת הליגה ובו קרטיס ג'רלס זכה במקום בחמישית העונה. ג'רלס רשם 12.9 נקודות ו-3.3 אסיסטים בעונה הסדירה.

 

צפו בג'רלס מודה לחבריו לקבוצה לאחר הזכייה:

 

Back to Top