פיאניג'אני והלפרין במסיבת העיתונאים לקראת הפלייאוף

סימונה פיאניג'אני ויותם הלפרין במסיבת העיתונאים של מנהלת הליגה לקראת הפלייאוף

מאת: מערכת האתר - 14:58 | 16/05/2017 | (צילום: דב הליקמן)

אחה"צ במלון הילטון בתל אביב נערכה מסיבת העיתונאים של מנהלת הליגה לקראת פלייאוף 2017. את הפועל "בנק יהב" ירושלים ייצגו מאמן הקבוצה, סימונה פיאניג'אני והקפטן, יותם הלפרין.

פיאניג'אני: "קודם כל אנחנו עדיין בתהליך של התקדמות. רק לפני מספר שבועות הגענו לסגל הסופי ואנחנו שמחים על הסגל הנוכחי. הפלייאוף הזה מאוד בלתי צפוי, המטרה של כולנו כאן בחדר היא להגיע לפיינל פור ומשם הכל פתוח. כרגע המטרה היחידה היא לעבור את סדרת רבע הגמר, כי לאורך כל העונה ראינו שכל הקבוצות איכותיות ומלאות ביטחון. אני חושב שבוודאות יש לנו היום יותר אפשרויות, אנחנו יותר נראים יותר טובים ובשבועות האחרונים ניצחנו את הקבוצות המובילות".

על עניין הסגל העמוק אמר המאמן האיטלקי: "אנחנו יודעים שתמיד שחקן אחד חייב לשבת מחוץ לסגל, ובטוח בסדרה זה יהיה יותר קשה לחיזוי ונצטרך לעשות שינוים והתאמות בין המשחקים. המטרה שלנו שכל השחקנים יהיו בריאים וכך נוכל להחליט לפי תוכנית המשחק".

יותם הלפרין נשאר על מיקום הפיינל פור השנה בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב: "אני לא רואה משמעות היכן המשחקים יושחקו. בסדרה יש חשיבות ליתרון הביתיות אבל בפיינל פור אין יתרון לאף אחת מהקבוצות".

מאמן היריבה אריק אלפסי: "אנחנו באים לסדרה מול ירושלים במומנטום טוב. עשינו סיבוב שלישי מצוין עם שמונה ניצחונות. הצלחנו להשוות את הניצחונות מהעונה הקודמת, זה כבוד עבור נהריה כולה להיות שוב ברבע הגמר. אנחנו פוגשים יריבה איכותית עם המון כלים, אבל אנחנו באים ללא פחד וחשש כדי לנצח. החיסרון של יינסי גייטס? אנחנו יכולים לכפר על זה בדרכים אחרות. הכדורסל שלנו היה שוטף ומעניין יותר. אנחנו מגיעים לסדרה מעניינת ואני מקווה שנצליח לעבור אותה".

קפטן עירוני נהריה, ערן אסנטי, הוסיף: "ירושלים קבוצה עם סגל רחב ואיכותי. זו סדרת רבע גמר קשה מאוד מבחינתנו, אבל כמו שכולם אמרו, השנה הכל קורה. היו לנו משחקים צמודים מאוד עם ירושלים, אנחנו באים במומנטום טוב וחיובי, עם הרבה ביטחון, יש לנו שבוע להתכונן ואנחנו מאמינים".

לו"ז משחקי הפלייאוף:

משחק מספר 1 - יום שלישי 23/5 - 21:00 - לכרטיסים לחצו כאן

משחק מספר 2 - יום שני 29/5 - 21:00

משחק מספר 3 - יום שישי 2/6 - 16:15 - לכרטיסים לחצו כאן

* תאריכים וזמנים משחקים 4 ו-5 יפורסמו בהמשך במידת הצורך

Back to Top